نتایج جستجو برای عبارت :

اتوبوس واحد گشت

مردی میانسال در اتوبوس واحد نشسته بود
از این و آن می پرسید: ببخشین ایستگاه آخر این اتوبوس کجاست؟ اونجا مسجد هم هست؟
پرسیدند: چی شده؟ چرا ایستگاه آخر؟ چرا مسجد؟
...
مرد میانسال پاسخ داد: من بیکار شدم. نمی خوام زنم و بچه هام متوجه بشن و شرمنده اون ها بشم.
با اتوبوس واحد وقت می گذرونم و تو مسجدها بی دلیل می نشینم تا شب بشه و وقتی همه خوابن برم خونه.
...
خیلی دلم رو سوزند. طفلکی
♦️جزییات اجرای فاصله‌گذاری اجتماعی در اتوبوس‌ها از شنبه/ رزرو صندلی اتوبوس دربستی 
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران:
از روز شنبه مسافران با علامت‌هایی بر روی صندلی‌های اتوبوس مواجه می شوند.
بر روی صندلی‌های ۲تایی، تنها یک نفر می‌تواند بنشیند و صندلی خالی نیز با علامت مشخص می شود؛ همچنین در کف اتوبوس‌ها علامتی نصب خواهد شد که مردم را به رعایت فاصله گذاری اجتماعی دعوت می کند.
اگر اتوبوس، دارای مسافران زیادی بود، مردم از سوار شد
اتوبوس دربستی واحد گشت
امروزه از اتوبوس در مراسمات مختلفی از جمله مراسم ختم ، اردوهای دانش آموزی ، تشریفات اداری کارکنان و … استفاده می شود. خدمات حوزه اتوبوس رانی شامل سرویس های مختلفی می شود مثل کرایه اتوبوس دربستی ، اجاره اتوبوس واحد گشت ، کرایه اتوبوس بهشت زهرا ، کرایه اتوبوس VIP و … . گاهی اوقات برای جابجایی های دسته جمعی یا گروهی اتوبوس بهترین انتخاب می باشد. اگر قصد توقف در هر جای ممکن را دارید اتوبوس دربستی یکی از بهترین گزینه ها ب
سلام
یک مقاله در مورد ردیاب اتوبوس (vndhf hj,f,s) و کاربرد های آن در ترمینال های مسافر بری در سایت جیپیران نوشته شده. برای مشاهده ردیاب اتوبوس و قیمت ردیاب روی لینک زیر کلیک کنید.
ردیاب اتوبوس یکی از انواع ردیاب خودرو ماهواره ای است. که مختص اتوبوس های بین شهری و سیستم میدیریت ناوگان اتوبوس رانی ساخته شده. همچنین نرم افزار ردیابی اتوبوس با امکانات کاربردی بررسی شده است.
ردیاب جی پی اس اتوبوس هشدار های مورد نیاز را به مالکان اتوبوس و یا شرکت های مسا
اجاره اتوبوس واحد گشت
اجاره اتوبوس واحد گشت
اتوبوس به یکی از پرکاربردترین وسایل حمل و نقل عمومی جال حاضر تبدیل شده که استفاده از آن در میان تمام طیف های مردمی جامعه دیده می شود. کرایه اتوبوس سالیان سال است که مورد توجه مسافران قرار گرفته است. سرویس های این حوزه به خدمات متنوعی اعم از کرایه اتوبوس دربستی ،کرایه اتوبوس واحد گشت ، کرایه اتوبوس بهشت زهرا و … تقسیم می شوند.
در گذشته اجاره اتوبوس های ارزان که نیاز شهروندان تهرانی را برطرف می ک
اتوبوس واحد گشت
اتوبوس از پراستفاده ترین وسایل نقلیه در جهان امروز به شمار می رود. وسایل حمل و نقل در دنیای امروز از جایگاه ویژه ای در زندگی افراد برخوردار می باشند. عموم مردم برای جابجایی های روزمره خود مجبورند از این وسایل استفاده کنند و خودشان را به مکان مورد نظر برسانند. سرویس های این حوزه به خدمات متنوعی اعم از کرایه اتوبوس دربستی ،کرایه اتوبوس واحد گشت ، کرایه اتوبوس بهشت زهرا و … تقسیم می شوند.
اجاره اتوبوس واحد گشت نیز یکی از خدما
سم، کارمند عادی یک شرکت کوچک است. روزی او به خاطر کارهای اضافه بسیار دیر به ایستگاه اتوبوس رسید.او که بسیار خسته بود به خودش گفت: تا اتوبوس بیاید، کمی بخوابم. بیست دقیقه بعد، اتوبوس آمد. این اتوبوس دو طبقه بود. سم وقتی دید در طبقه دوم کسی نیست بسیار خوشحال شد و گفت: آه می توانم دراز بکشم و کمی بخوابم.
او سوار اتوبوس شد و در حالی است که به طبقه دوم می رفت، پیرمردی که کنار در اتوبوس نشسته بود به او گفت: بالا نرو، بسیار خطرناک است.

سم ایستاد. از قیاق
تا سه ماه پیش می تونستم گه گداری از تپ سی یا اسنپ استفاده کنم ولی تازگی ها قیمت هاشون عجیب رفته بالا! برای همین توفیق اجباری داشتم که بیشتر سوار اتوبوس بشم. ولی این مورد همیشه منو آزار میده چرا ده ثانیه دیر به اتوبوس رسیدم یا چرا باید بیست دقیقه وایسم تا اتوبوس بعدی بیاد. این بود که همون لحظات این ایده استارت آپ اتوبوسی به ذهنم رسید.
داستان خیلی ساده است. کافی است یک ردیاب مشابه این شرکت ردیاب ایده آل روی اتوبوسها نصب بشه که موقعیتشون را به صور
تو اوج گرما
یه ساعت دو دو تا چارتا میکنم که با مترو برم یا اتوبوس
و مترو رو انتخاب میکنم به خاطر کولرش
به این فک میکنم که باید دور دنیا بچرخم تا برسم خونه
و تهش میگم به درک! بهتر از گرمای اتوبوس و معطلیشه...
بعد همینطور که با مهدیس داریم سینه کش افتاب میریم سمت بیارتی و ایستگاه مترو 
یه دفعه اتوبوس بهشتی صادقیه ( تک اتوبوس زرد کولر دار این خط ) از جلوم رد میشه و میپرم بالا ! 
میرم ته اتوبوس میشینم و پرده رو میکشم و از نور افتاب و سرمای کولر لذت میبر
جوک جدید
اگر دنیارو مثل یک اتوبوس در نظر بگیریم 
ردیف اول  و دوم سوئیس و انگلیس نشستن
ردیف سوم و بعدیا هم که امریکا و عربا 
اگه فکر کردین ما تو صندوق عقب نشستیم اشتباه میکنید اتوبوس صندوق عقب نداره ما داریم دنبال اتوبوس میدویم :)
اتوبوس دربستی ارزان
در گذشته خیابان تنها محل عبور انسان ها و چهارپایان بود. اما امروزه با گسترش تکنولوژی و فناوری ، ماشین ها این عرصه را در بر گرفتند. اتوبوس ها که امروزه یکی از پر کاربردترین وسایل حمل و نقل به شمار می روند ، جایگاه ویژه ای در جابجایی روزمره مردم و نقشی اساسی در چرخیدن چرخ های زندگی این شهر دارند.
سرویس های اتوبوسرانی ، شامل خدمات متنوعی می باشد که عبارتند از : کرایه اتوبوس دربستی ، اجاره اتوبوس واحد گشت ، کرایه اتوبوس VIP و
بعد از رزرو بلیط اتوبوس نسخه الکترونیکی بلیط به ایمیل مسافر پست می شود. با دانلود این نسخه از ایمیل خود میتوانید بلیط را پرینت گرفته و نزد خود نگه دارید. البته چندان نیاز نیست حتما این کار را انجام دهید . نیم ساعت قبل از سوار شده به اتوبوس هم می توانید با مراجعه به پایانه مورد نظر قبوض بلیط خود را دریافت کنید. 

اتوبوس یکی از قدیمی ترین وسیله نقلیه عمومی می باشد که هنوز هم دارای طرفداران زیادی است. سفر با اتوبوس ویژگی ها و مزایای زیادی دارد که
لیست سایت‌های داخلی برای گرفتن بلیت اتوبوس با اینترنت ملی 

پایانه اولین و معتبرترین سامانه خرید و رزرو بلیط اتوبوس و قطا

سفر 724 آسان ترین راه رزرو و خرید بلیط اتوبوس

بلیط اتوبوس | مستر بلیط سامانه خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس | سایت علی بابا

لینک کانال
لینک گروه
لینک وب   

با ما بروز باشید
رویِ صندلی اتوبوس نشسته بودم و تقریباً کسی‌هم وسطِ اتوبوس سَرِپا نبود. تو ایستگاه بعدی مردی پا به سن گذاشته با چهره‌ای جا افتاده و ریشی از تَه زده و سبیلی کاملاً مردانۀ مردانه واردِ اتوبوس شد. کُلاهِ نمدی قهوه‌ای رنگی رویِ سرش داشت که گوش‌هایش را نمی‌پوشاند. چندین نفر بُلند شدند و جایشان را به‌او تعارف کردند ولی مرد قاطعانه نپذیرفت! من فقط نگاه می‌کردم. با خودم گفتم:«تعارف را کنار بذار مرد! بنشین رویِ یکی از صندلی‌ها!» اتوبوس حرکت کرد و
کرایه اتوبوس VIP
اتوبوس یکی از پرکاربردترین وسایل نقلیه حال حاضر جهان به شمار می آید که نقش بسیار مهمی در جابجایی روزمره مردم دارد. سفر با اتوبوس دارای کمترین محدودیت ها می باشد. شرایط اقتصادی نه چندان مناسب در این روزها باعث شده تا سفر در خانواده ها نقش کم رنگ تری نسبت به گذشته داشته باشد. بعضی افراد با دیدن هزینه های سرسام آور بلیط های هواپیما و قطار و … تصمیم می گیرند در خانه بمانند و به پولشان دست نزنند. اما در هر حال سفر و تفریح را نیز بایس
اتوبوس‌های شهری وقتی کهنه و مستعمل می‌شوند در موارد عجیب‌وغریبی مورداستفاده قرار می‌گیرند. یکی از عجیب‌ترین این موارد تبدیل اتوبوس بنز 302 به کامیون است! در این اتوبوس سقف قسمت عقبی بریده ‌شده و فضایی مسطح برای حمل بار تعبیه شده است؛ بنابراین اتوبوس 302 با تغییر کاربری تبدیل به یک کامیون موتورعقب شده که به جابجایی تانکر گازوئیل مشغول است
اتوبوس آمبولانس
اتوبوس آمبولانس یکی از امکانات پیشرفته اورژانس پیش بیمارستانی در صحنه حوادث و بحرانها می باشد.

این اتوبوس آمبولانسها ویژه حوادث جاده ای و اورژانس 115 بوده و دارای 9 تا ۱۳ تخت برای رسیدگی و درمان حادثه دیدگان حوادث جاده ای و حوادثی چون زلزله و سیل می باشدکه بعضآ  قابلیت افزایش به 15تخت خواب را نیز دارد. یکی از مزایای اتوبوس آمبولانس این است که با تغییراتی در تجهیزات داخلی آن می توان با کمک حداقل 3 دستگاه اتبوس آمبولانس در کنار
به گزارش همشهری آنلاین امروز سایت «independent» انگلیس بخش جدیدی از مصاحبت های دیروز متصرف ایرلندی پرسپولیس را منتشر کرد. استوکس تو این بخش بوسیله روایت تادیب شدنش از سوی روی کین داخل زمان حضورش درون ساندرلند می پردازد. استوکس درباره این ماجرا، گفت: نصیب به دلیل تاخیر یک دقیقه ای اتوبوس آویشن را از مشت دادم. وقتی به باشگاه رسیدم، دیدم اتوبوس درهایش ودیعه شد و حرکت کرد. دیدم که درهای اتوبوس آویشن باز بود اما روی کین(سرمربی وقت) بوسیله راننده اجاز

استاد کاظمی توضیح داد: با نزدیک شدن به فصل سرد و افزایش ذرات آلاینده هوا، وظیفه سازمان است تا با نظارت بر سلامت و ایمنی اتوبوس هایی که در سطح شهر تردد می کنند، سهم خود را در کاهش آلودگی ها ایفا کند.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج، گفت: با شروع فصل مدرسه، تعداد اتوبوس ها در خطوط پرتردد شهر افزایش می یابد.به گزارش تین نیوز به نقل از ایسنا، مجید استاد کاظمی اظهار کرد: علی رغم این که راه اندازی خطوط اتوبوس ویژه مدارس در قانون مشخص
کرایه اتوبوس
وسایل حمل و نقل عمومی امروزه نقش بسیار مهمی در زندگی مردم دارند. بطوریکه حجم بسیاری از افراد برای جابجایی تا محل مورد نظر از آنها استفاده می کنند. یکی از پرکاربردترین این وسایل ، اتوبوس می باشد. اتوبوس ها انواع مختلفی دارند و سرویس های مختلفی را در بر می گیرند. از کرایه اتوبوس دربستی گرفته تا اجاره اتوبوس واحد گشت.
کرایه اتوبوس مزایای بسیاری دارد. هزینه پایین کرایه اتوبوس باعث شده تا انتخاب نخست بسیاری از افراد اتوبوس باشد. ال

با اقدام به موقع مسافران و راننده این اتوبوس به سرعت از وسیله نقلیه تخلیه شدند و به کسی آسیب وارد نشد.
، یک دستگاه اتوبوس مسافربری که از جیرفت به سمت کرمان در حال حرکت بود بامداد امروز در مجاورت تونل آذر دچار حریق شد، با اقدام به موقع مسافران و راننده این اتوبوس به سرعت از وسیله نقلیه تخلیه شدند و به کسی آسیب وارد نشد.
بهترین راهکار برای رفت و آمد دسته جمعی به بهشت زهرا اجاره اتوبوس دربستی است. ما قدیمی‌ترین و معتبرترین سامانه اجاره اتوبوس دربستی در کشور هستیم که از قدیم با نام واحد گشت شناخته شده است. شما در ساعتی از شبانه‌روز و در هفت روز هفته، حتی روزهای تعطیل می‌توانید با شماره تلفن شبانه‌روزی ما تماس گرفته و در سریع ترین زمان ممکن، اتوبوس شهری یا اتوبوس شرکت واحد بهشت زهرا را به صورت دربستی اجاره کنید.

ایاب و ذهاب مراسم تدفین بهشت زهرا
خانواده‌ها
کرایه اتوبوس دربستی
امروزه وسایل حمل و نقل جایگاه مهمی در زندگی افراد دارند و مردم برای رسیدن به محل مورد نظر وابسته به این وسایل هستند. همواره یکی از متداول ترین انتخاب ها برای جابجایی ، اتوبوس می باشد که نقش بسزایی در کنترل ترافیک شهری داراست. خدمات حوزه اتوبوس شامل سرویس های مختلفی نظیر اتوبوس دربستی ، اتوبوس واحد گشت ، اتوبوس بهشت زهرا و … می باشد که هریک در وضعیت های مختلف استفاده می شوند.
با اجاره اتوبوس دربستی این امکان برای شما ف
دلم برای نوشتن تنگ میشه! بیشتر از نوشتن برای لحظه های مکث زندگی دلتنگم
دوست دارم بازم یه دفتری داشته باشم که خیلی بهم حس نوشتن بده و از دیدنش خوشحال بشم! راستی چه قدر شهر بدون اتوبوس ها دلگیر شده! البته شهر رو هم فقط توی فاصله ای که توی اسنپ نشستم می بینم! هیچ کجا مثل صندلی های اتوبوس برای تماشای یه شهر خوب نیست ...

آدم تا وقتی تنهاست لحظه ها انگار با تامل و زور می گذرن ، اما وقتی تنها نیستی انگار سوار هواپیما شده باشی! همه چیز تند می گذره! 
اتوبوس دربستی بهشت زهرا
ناوگان حمل و نقلی ، دارای وسایل و ابزار های مختلفی برای جابجایی مردم می باشد. یکی از مهمترین و پرکاربرد ترین این وسایل اتوبوس می باشد که هرروزه ، حجم بسیاری از افراد با آن به محل مد نظر خود می رسند. خدمات و سرویس های اتوبوس انواع مختلفی دارند که عبارتند از : اتوبوس های VIP ، اتوبوس واحد گشت ، میدل باس و … . اما عمده سفارشات اتوبوس را ، اتوبوس های دربستی به خود اختصاص داده اند.
برنامه ریزی برای مراسم ترحیم و ارائه خدمات با
رییس مرکز اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان از مصدوم شدن 16 نفر بر اثر تصادف اتوبوس با کامیون در اتوبان نطنز به کاشان خبر داد. حسین ریاحی اظهار کرد: در ساعت ۲۱:۵۷ دقیقه شامگاه یکشنبه نهم تیرماه تماس مردمی با مرکز ارتباطات اورژانس مبنی بر برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیون در حوالی عوارضی قمصر کاشان دریافت شد.
ادامه مطلب
هزینه کرایه اتوبوس
حمل و نقل عمومی وسایل متنوعی را شامل می شود. هریک از این وسایل دارای سرویس ها و خدمات متنوعی می باشند. اتوبوس که یکی از پرکاربردترین آن ها می باشد نیز از این قائله جدا نیست. سرویس های اجاره اتوبوس عبارتند از : کرایه اتوبوس دربستی ، اجاره اتوبوس واحد گشت ، کرایه اتوبوس VIP و کرایه اتوبوس بهشت زهرا و … .
کرایه اتوبوس هزینه به نسبت پایین تری دارد لذا اکثر افراد برای جابجایی اتوبوس را در اولویت انتخاب خود قرار می دهند. در هر جا
طراحی واحد های crm  نیازمند انجام مراحل ذیل میباشد :
طراحی استراتژی CRM
طراحی فرایند CRM
تعیین برنامه و بودجه سالیانه واحد CRM
تعیین شرح کار ، مسئولیت ، وظایف ارزیابی و اموزش پرسنل واحد CRM
انتخاب و خرید امکانات نرم افزاری و سخت افزاری جهت پیاده سازیCRM 
اعلام برنامه عملیاتی به نیروهای مستقر در واحد CRM
راهبری و نظارت بر عملکرد واحد CRM
طراحی واحد های crm  نیازمند انجام مراحل ذیل میباشد :
طراحی استراتژی CRM
طراحی فرایند CRM
تعیین برنامه و بودجه سالیانه واحد CRM
تعیین شرح کار ، مسئولیت ، وظایف ارزیابی و اموزش پرسنل واحد CRM
انتخاب و خرید امکانات نرم افزاری و سخت افزاری جهت پیاده سازیCRM 
اعلام برنامه عملیاتی به نیروهای مستقر در واحد CRM
راهبری و نظارت بر عملکرد واحد CRM
یک روانشناس می گفت که مسیر های مختلف زندگی مثل اتوبوس هایی هستند که امکان داره تا قسمتی از مسیر در کنار هم حرکت کنن ولی یکم که جلوتر بریم مسیر ها متفاوت و جدا از هم خواهند بود. مسئله اصلی اینه که ما تو اتوبوس خودمون باقی بمونیم و وارد اتوبوس و مسیر دیگه ای نشیم. در واقع کلید اصلی موفقیت پافشاری و اصرار بر مسیری هست که توش قرار داریم.

الان من در موقعیتی هستم که خیلی وسوسه میشم تا سوار اتوبوس دیگه ای بشم، شاید چون اون اتوبوس و مسیر به نظرم جذاب
کرایه اتوبوس دربستی
امروزه با گسترش فناوری و تکنولوژی ، حمل و نقل عمومی با تغییرات بزرگی نسبت به قبل مواجه است. ناوگان حمل و نقلی ، دارای وسایل و ابزار های مختلفی برای جابجایی مردم می باشد. یکی از مهمترین و پرکاربرد ترین این وسایل اتوبوس می باشد که هرروزه ، حجم بسیاری از افراد با آن به محل مد نظر خود می رسند.
شرکت یزدان گشت با دو دهه سابقه کار در حوزه حمل و نقل عمومی ، ارائه دهنده خدمات با کیفیت و متنوع در این زمینه می باشد. سرویس های این مجموعه
صبح زود با آفتاب درخشانشجادو‌ی کویری و خاکستری و خلوتاتوبوس ساکت که همه مسافرانش خواب بودندصدای لئونارد کوهنهمه چیز می توانست وب باشد اماموجود کریهه با نگاهی شیطانی که تا عمق وجود را به اتش می کشاند و هرم جهنمی اش حال آدم را بد می‌کرد.برخورد وحشتناکی که در برابرش مرگ را باید طلب کنی
فریاد و بغضی که خفه شد 
و پانیک اتک وحشناک و تنهایی
لعنت...
اجاره اتوبوس برای مراسم ختم
اتوبوس از وسایل پرکاربرد در حمل و نقل می باشد که جابجایی عموم مردم در طول روز وابستگی بسیاری به آن دارد. سرویس های حوزه اتوبوس رانی شامل  طیف گسترده ای از خدمات مختلف نظیر کرایه اتوبوس دربستی ، اجاره اتوبوس واحد گشت ، کرایه اتوبوس VIP و … می باشد.
مراسم ختم و اداره آن یکی از چالش های اساسی افراد پس از فوت یکی از عزیزانشان است. از دست دادن عزیزان ، از مهمترین اتفاقات سخت زندگی می باشد که تحمل آن جز با صبر و شکیبایی

از بیمارستان که بیرون زدم تا سر خیابان و ایستگاه اتوبوس پیاده رفتم. ظهر بود و مردم از هر نوع و سنی در خیابان بودند. یک روشنایی ملایم در هوا پخش بود. چشمم به میوه‌فروشی پشت ایستگاه افتاد. به قفسه انارهای نسبتا کوچک که بالایش با یک مقوای کوچک و نوشته رویش معرفی‌شان کرده بود: انار دانه سیاه شیراز. نمیدانم چه شد، یک آن مزه انار به دهانم آمد. نمیدانم برای کی بود ولی انگار طعم بچگی میداد. اتوبوس رسید ولی اتوبوس مورد نظر من نبود. منتظر ایستادم. د

به گفته وی نیروهای امداد و اورژانس در محل حضور دارند و در حال خارج کردن کشته شدگان این حادثه از داخل اتوبوس هستند.

به گزارش اسپوتنیک، سخنگوی اورژانس منطقه یاروسلاول، امروز شنبه، اعلام کرد، که در اثر برخورد یکدستگاه اتوبوس با یک کامیون در این منطقه 9 نفر کشته و 21 تن نیز مصدوم شدند.
به گفته وی نیروهای امداد و اورژانس در محل حضور دارند و در حال خارج کردن کشته شدگان این حادثه از داخل اتوبوس هستند.
همه جا را سر و صدا دربرگرفته بود. هم همه فضا را آکنده بود. هر کسی حرفی می­زد. زنی میان­سال از دغدغه­ های خرج و مخارج زندگی می­گفت، زنی دیگر درباره بچه­اش سخن می­گفت. مردی از مریضی­اش حرف می­زد و پیرمردی از تنهایی­اش دم می­زد.همگی جویای همدمی در اتوبوس بودند اما من تنها به سخنان­شان گوش فرا می­دادم تا شاید به این شیوه در زندگی آن­ها زندگی کنم لحظه های زندگی آدمیان مانند کتابی عظیم است که هر ورق آن وسعتی به پهنای فاصله من با ستارگان دارد.همه جا

رییس اداره دامپزشکی شهر تهران از همکاری و هوشیاری پلیس پایتخت تشکر کرد و افزود: طبق قانون به خطر انداختن سلامت جامعه تحت هر عنوان، جرم محسوب می شود و قابل پیگرد است.به گفته وی، اداره دامپزشکی شهر تهران با هر اقدامی که تهدید علیه سلامت جامعه تلقی شود به شدت برخورد خواهد کرد.
مجید محمدیان با اعلام این خبر اظهار داشت: در گزارش ماموران انتظامی کلانتری ۲۰۹ مستقر در ترمینال غرب مبنی بر کشف مقادیری گوشت منجمد مشکوک در قسمت بار اتوبوس بین شهری ک
صبح که از خونه زدم بیرون به امید سوار شدن اتوبوس خط واحد، پول نقد زیادی همراه خودم نبرده بودم. از شانس  بدم یا بهتره بگم بی برنامه گی  شرکت اتوبوس رانی اتوبوسی نبود و مجبور شدم با تاکسی برم نادری اونجا هم تا مسیر بعدی باید تاکسی سوار میشدم. عجب بارونی گرفته بود پول تاکسی هم که نداشتم! بلاخره عابر بانک یافتم و پول نقد گرفتم و بدو بدو سوار تاکسی شدم. بارون توی مسیر وحشتناک شده بود  اصلا روبرو دیده نمیشد! راننده پسر جوونی بود منم بدون چتر تا در دف
خیابان کمی شلوغ بود و آقای یوسفی، راننده اتوبوس شهری را هر چند از گاهی پا به ترمز می کرد. به هر ایستگاهی هم که می رسید، تعدادی مسافر از لابه لای هم، سوار و پیاده می شدند و با هر بار باز و بسته شدن در، سوز و سرمای پاییزی به داخل اتوبوس راه می یافت. آسمان نیمه ابری بود و خورشید سعی می کرد که خود را از لا به لای ابرها بیرون بکشد و نور و گرمای ضعیف اش را از شیشه ی اتوبوس به داخل آن عبور دهد. روی سومین تک صندلی ردیف زنانه نشسته بودم.آقای یوسفی را می دیدم
راستش ته دلم میدونستم که دوباره میبینمش، برای همین وقتی سوار اتوبوس شد چند لحظه بعد، از پله های اتوبوس رفتم بالا، تا مطمئن شم جایی که نشسته راحته. نشسته بود کنار یه زن چادری، حواسش نبود، سرش تو گوشی بود. نگاهش کردم و اومدم پایین ...بعدا گفت که زن چادری بهش گفته که آقاتون اومده بود بالا، انگاری باهاتون کار داشته... 
حالا که خوب فکر میکنم اون روز فقط برای اینکه خیالم راحت بشه نیومدم بالا مثل وقتی بود که میری سراغ یخچال، درشو بی دلیل باز می‌کنی و
سفر ۷۲۴ سامانه ای است میان شما و شرکت‌های مسافربری تا فرآیند خرید و فروش بلیت اتوبوس را به ساده‌ترین شکل ممکن برساند. بررسی مداوم برترین دفترهای مسافربری و همکاری با شرکت هایی چون سیر و سفر، همسفر، میهن‌ نور، عدل، رویال سفر، ترابر بیتا، تک سفر، ایران پیما، آریا سفر آسیا و... این بستر را فراهم کرده تا برای تمام مسیرهای داخلی و خارجی حق انتخاب‌های گسترده‌ای پیش روی خریداران قرار بگیرد. رزرو بلیت اتوبوس بدون نیاز به عضویت، امکان مشاهده نوع
 امروز صبح, با اکراه جمع کردم و سوار اتوبوس شدم اومدم دانشگاه,تا اخرین جلسه کلاس اندیشه رو شرکت کنم,همینکه  میخواستم سوار اتوبوس بشم ,اشک هایم سرازیر شد ,,,, هیراد بغلم کرد ,اما آروم نشدم .ساعت یک رفتم کلاس اندیشه و خداروشکر تموم شد.

از صبح تا حالا مدام دارم غر میزنم,منتظرم این مهمونای هم اتاقی های پررو ام برن تا بخوابم... .
آغاز ثبت نام کلاس های جبرانی و واحد های ماده در تابستان 98

توضیحات :
کسانی که در امتحانات خرداد ماه دروس مردودی دارند می توانند با مراجعه به مدرسه و انتخاب واحد دروس خود با حداکثر 35 واحد بصورت 10 واحد حضوری و 25 واحد غیر حضوری اقدام نمایند.
لازم بذکر است واحد های حضوری شامل نمره مستمری نیز خواهد بود و در نتیجه ی نمرات نقش بسزایی خواهد داشت(در واحد های غیر حضوری نمره مستمری وجود ندارد و هر آنچه در نمره  پایانی اخذ شود ثبت خواهد شد )

لازم بذکر است
مسیریاب اتوبوس شیراز – زمانبندی حرکت اتوبوس های شیراز – ساعت حرکت اتوبوس های شهری شیراز – دانلود اپلیکیشن مسیر اتوبوس شیراز – برنامه ایستگاه های اتوبوس – ساعت حرکت خط واحد شیراز – مسیر خط ۱۱۷ شیراز – پایانه شهید دستغیب شیراز کجاست
ترمینال ها در شیراز
 در پایانه مسافربری درون شهری در شیراز  خطوط اتوبوسرانی دارای 12 پایانه میباشد:
ولی عصر : 
این پایانه در میدان ولی عصر قرار دارد و یکی از مهمترین و شلوغ ترین پایانه ها محسوب میشود که 12 خط در
این روز ها با افزایش قیمت ارز، هزینه ی مسافرت های خارجی چندین برابر شده است. قیمت بلیط هواپیما و هتل و... باعث شده که تعداد زیادی از علاقه مندان سفر خارجی از تصمیم خود صرف نظر کنند، اما مگه میشه کلا بی خیال سفر کردن شد؟! ما اینجا به شما سفر با اتوبوس را پیشنهاد میکنیم چرا که نه تنها این روزها تهیه بلیط اتوبوس بصورت آنلاین کار را بسیار آسان کرده است بلکه امکانات رفاهی و خدمات رسانی شرکت های اتوبوس رانی بسیار بهتر شده است و اگر یکبار سفر با اتوبو
اگه بدونین چه کونی ازم پاره شد تا به اتوبوس رسیدم
می دونم بی ادبیه اما واقعا برای بیانش لازم بود همین کلمه رو به کار ببرم
یارو راننده و تعاونی تلفن بر نمی داشتن
دیر رسیدیم
با بابام دعوام شد ریدیم به هم
تو ترمینال مثه خر بدو بدو می کردیم
قلبم اومده بود تو دهنم چون اگه جا می موندم بابام جرم می داد
القصه الان تو اتوبوس در خدمت تونم
با یه کفش مجلسی کثیف و خاکی که زیرش جوراب اسپورت پوشیدم :/
تازه شلوار پامم شسته بودم خشک نشده خیس خیس پامه
تا اونجا سرد
✨﷽✨
داستان کوتاه پند آموز
مدرسه‌ای دانش‌آموزان را با اتوبوس به اردو می‌برد. در مسیر حرکت، اتوبوس به یک تونل نزدیک می‌شود که نرسیده به آن تابلویی با این مضمون دیده می‌شود: «حداکثر ارتفاع سه متر»ارتفاع اتوبوس هم سه متر بود ولی چون راننده قبلا این مسیر را آمده بود با کمال اطمینان وارد تونل می‌شود اما سقف اتوبوس به سقف تونل کشیده می‌شود و پس از به وجود آمده صدایی وحشتناک در اواسط تونل توقف می‌کند.
پس از آرام شدن اوضاع مسئولین و راننده پیا
دوبی همواره یکی از پیشگام‌ترین شهر‌های جهان در خصوص ارتقای امکانات شهری به مدرن‌ترین فناوری‌های موجود در جهان به شمار می‌رود که سعی دارد جزو نخستین شهر‌های میزبان اتوبوس‌های درون شهری مجهز به اینترنت وای‌فای باشد و در همین زمینه نیز با شرکت‌های مختلفی وارد همکاری می‌شود.

سازمان حمل و نقل امارات متحده عربی با همکاری شرکت مخابرات این کشور به تازگی اعلام کرده است که مسافران اتوبوس‌های درون شهری دوبی و ابوظبی قادر خواهند بود از ای
انواع اتوبوس ولوو
اتوبوس ولوو B12
ظرفیت سرنشین این اتوبوس 42+2 است که در سال 1370 بعد از قرارداد و گرفتن نمایندگی فعالیت خود را در عرصه حمل ونقل عمومی مسافری کشور شروع کرد که از نوع VIP میباشد ورنگ یکنواخت در تمام نقاط بدنه دارد طول اتاق 12.5 متر است و 6 چرخ دارد.
اتوبوس ولوو B7
بدنه این اتوبوس از لحاظ کشیدگی در حالت متوسطی قرار دارد 3 عدد دریچه خنک کننده  موتور دارد 3 پله ورودی با ارتفاع کم جهت اسودگی مسافران دارد ظرفیت این اتوبوس 41 نفر است مسافرین دستر
فصل اول: دیدار
همسرم فواد با کلی دلتنگی مرا به ترمینال جنوب رساند تا برای رفتن به دانشگاه راهی قم شوم. همین که وارد ترمینال شدم مرا به روزهایی برد که تنهایی، تنها همسفرم بود در این جاده غربت. لحظه ای را به یاد آوردم که تا خود قم به فواد پیامک می دادم و اشک می ریختم. 
فواد مرا تا پای اتوبوس رساند و سوار که شدم از پشت شیشه با چشمهایش مرا بدرقه کرد و رفت تا غصه چشم هایم بی تابش نکند. اتوبوس هنوز چند صندلی خالی داشت، راننده بدصدا هم با صدای بلند مسافر
سفر از بهترین و لذت بخش ترین کارهای زندگی هر فرد است . سفر به خارج از کشور ، دیدن محیط جدید ، آشنایی با فرهنگ های مختلف ، غذاهای متنوع و افراد جدید رنگ و بوی تازه ای به زندگی میبخشد . خیلی از افراد سفر به کشور دیگر را سخت و یا غیر ممکن میدانند چرا که فکر میکنند هزینه های لازم را ندارند  ما در این مقاله به شما توضیح میدهیم که میتوان با هزینه های مقرون به صرفه هم به کشوری دیگر سفر کرد . ترکیه کشوری هست که شما به راحتی میتوانید با اتوبوس به آنجا سفر ک
مسافرت با اتوبوس از جمله مقرون به صرفه ترین راه های سفر است. به همین جهت، بلیط این وسیله نقلیه از گذشته، همواره در تمامی مسیرها ارائه شده و پر فروش نیز بوده است. همین تقاضای بالا نیز موجب شد تا بلیط اتوبوس علاوه بر پایانه های مسافری و تعاونی ها، در سامانه های فروش اینترنتی خدمات سفر هم به مسافران ارائه شود. بدین ترتیب کاربران محترم می‌توانند به راحتی بلیط اتوبوس را نیز همچون سایر انواع بلیط سفر نظیر بلیط هواپیما داخلی و خارجی و بلیط قطار از
بوسیله گزارش خبرنگار همشهری آنلاین به نقل از گاردین، فرشته کریم یکی از دانش آموخته های دانشگاه آکسفورد است که درون راه اندازی و اجرای پروژه «چارمغز» در سرزمین مادری خود کابل شریک کرده و می خواهد کودکان افغانستانی را بوسیله کتاب و تاریخچه خواندن تعلق مند یواش. افغانستان یکی از کشورهای دنیا با پایین ترین نرخ لیست است و در آن از هر ۱۰ بزرگسال، فقط سه نفر (بر اساس آمار یونسکو) توان قرائت کردن و نوشتن دارند. بسیاری از مدرسه ها قفسه ندارند و کتاب
به هرحال دیر یا زود به ما می‌رسند. امیدها، آرزوها، امیال، معجزه‌ها، جادوها، تمام آنچه می‌خواهیم و گهگاهی امید به دست آوردن‌شان یا یأس از دست دادن‌شان  باعث خارش روح‌مان می‌شود.همه‌شان مثل راننده اتوبوس‌های وراج در همان ایستگاه اول ایستاده‌اند و حواسشان به مسافران منتظر در ایستگاه‌ها نیست.اما آخرش که چه؟به هرحال باید حرکت کنند و مسافران‌شان را سوار کنند!  

زمان ما:-کلاس چندمی ؟ما: سوم راهنمایی!
- ینی کلاس نهمی ؟ ماشالله ماشالله!
این بین ما شروع می کردیم با خودمون شمردن که اول دوم سوم و الی آخر که ببینیم سوم راهنمایی میشه نهم یا نه ؟!

الآن :ما:کلاس چندمی ؟
-کلاس هشتم!
ما: میشه چندم ؟ دوم راهنمایی ؟
 و ما این بین باز با خودمون میشمریم که اول دوم سوم و الی آخر که ببینیم هشتم میشه چندم!؟؟

چرا خب :| هم اون موقع داستان داشتیم هم الآن -_- 

+ سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی فاصله مدرسه تا خونه رو با
کرایه اتوبوس بهشت زهرا
از دست دادن عزیزان ، از سخت ترین و غیر قابل تحمل ترین لحظات زندگی هر فردی می باشد. برگزاری آبرومندانه مراسم ترحیم و برنامه ریزی و تدارک آن برای خانواده مرحوم همواره یکی از دغدغه های اساسی آنان می باشد. در گذشته بسیاری از مشتریان از اتوبوس های واحد گشت برای جابجایی مهمانان استفاده می کردند.
اجاره اتوبوس دربستی برای رفت و برگشت به بهشت زهرا ، یکی از راهکار هایی است که از گذشته میان افراد مرسوم بوده است. امروزه بهشت زهرا
چگونه در مسافرت ها بهترین و بد ترین رستوران را از هم تشخیص دهیم؟!
سعی کنید وارد رستوران هایی که مقابل آنها اتوبوس پارک کرده نشوید! یک قانون بین المللی بین راننده های اتوبوس و رستوران داران بین راهی وجود دارد که میگه: مسافر از شما… و غذا، سیگار رایگان برای راننده ها و شاگردان اتوبوس و همچنین شستشوی رایگان اتوبوس از ما ..
به عبارتی مسافران قربانی خدمات رایگانی که رستوران داران به راننده های اتوبوس می دهند، می شوند
ولی بی شک موقع سفر رستوران
راست می‌گویند راننده‌ی اتوبوس سکته کرده است، اما راننده‌ی آن اتوبوس نه، راننده‌ی این اتوبوس. این کشور پر است از رانندگانی که سکته‌ی مغزی کرده‌اند. آن دائم الخمرهایی که مست قدرت می‌رانند و دوربین‌ها را از کار می‌اندازند. مسافر، دانش‌آموز زاهدانی‌ باشد یا دانشجوی تهرانی، کشاورز اصفهانی باشد یا کارگر اهوازی، اتوبوس راهیان نور و پر سر و صدا باشد یا هواپیمای عاشق کوه و یاسوج و دنا ، قطار سوخته‌ی تبریز باشد یا کشتی سوخته‌ی سانچی، کهریز

تابستون امسال با اون گرمای خفه کننده‌اش توی اتوبوس نشسته بودم. یه دختر کوچولوی ۸-۹ ساله هم به خاطر نبود جا دور از مامانش نشسته بود رو صندلی ته اتوبوس.  دختر کوچولو روسری‌اش رو خیلی زیبا با رعایت حجاب همراه چادر عربی سرش کرده بود.
خانوم بدحجابی که پیش دختر کوچولو نشسته بود و خودشو باد می‌زد با افسوس گفت: «توی این گرما اینا چیه پوشیدی؟ از دست اجبار این مامان باباهای خشک مقدس… تو گرمت نمی شه بچه؟».
همون موقع اتوبوس به ایستگاه رسید و ایستاد.
د
سوار اتوبوس شهری بودم. به این فکر افتادم که بد رانندگی کردن راننده اتوبوس چقدر بر اصطحلاک اتوبوس تاثیرگذار است. ابعاد اجتماعی و فرهنگی و قانونی قضیه به کنار. انسان زمانی که چشمی بالای سر خود نبیند قطعا سرکشی می کند در هر جایگاه و مقامی. 
با این سامانه بلیت الکترونیکی که برای اتوبوس های درون شهری راه افتاده، خیلی از مشکلات حل شده و خیلی دیگر با همین سامانه و اندکی شعور مدیریت قابلیت حل دارد. از مشکلات حل شده می توان به نبود پول خرد و مکانیزه شد
مدرسه‌ای دانش‌آموزان را با اتوبوس به اردو می‌برد. در مسیر حرکت، اتوبوس به یک تونل نزدیک می‌شود که نرسیده به آن تابلویی با این مضمون دیده می‌شود: «حداکثر ارتفاع سه متر»ارتفاع اتوبوس هم سه متر بود ولی چون راننده قبلا این مسیر را آمده بود با کمال اطمینان وارد تونل می‌شود اما سقف اتوبوس به سقف تونل کشیده می‌شود و پس از به وجود آمده صدایی وحشتناک در اواسط تونل توقف می‌کند. پس از آرام شدن اوضاع مسئولین و راننده پیاده شده و از دیدن این صحنه نار
ته تغاری:
توی اتوبوس نشسته بودم و داشتم برنامه درسی ام رو چک می کردم که ببینم بازم یکی از استادهامون رو عوض کرده اند یا نه. چون بعد از انتخاب واحد، تاحالا 2 تا از استادهام عوض شدن. بعد دیدم که آره! استاد استاتیک مون هم تغییر کرده و شده محرم قلی زاده. اینکه اساتید رو بعد از انتخاب واحد عوض میکنن خودش به اندازه کافی بد هست. مثل سایپا و ایراخودرو که میری ساندرو ثبت نام میکنی، در نهایت بهت پراید میدن. 
اما قضیه محرم فرق میکنه. 
قضیه اینجاست که محرم ق
دیشب با پدرم بحثم شد. سر اختیاری که روی زندگی خودم ندارم، سر تحمیل عقاید و افکارش، و حتی سر دین و اعتقادات.
حرف‌های جدیدی نبود، قبلا هم گفته‌بودم. فقط این‌بار جدی‌تر گفتم، و از همه مهم‌تر پاش وایسادم.
امرزو ظهر بلیت داشتم و الان توی اتوبوس به مقصد اصفهان نشستم. صبح دوباره بحث‌مون شد، قبل از رفتن یکی از چیزهایی که سرش بحث کردیم رو انجام ندادم. از پله‌ها که رفتم پایین یه مقدار چپ‌چپ نگاهم کرد. لای پول‌هام دنبال پول خردی که مامانم برای صدقه
وی اظهار داشت: تمام ۲۷ مسافر این اتوبوس در سلامت کامل هستند و علت دقیق این آتش سوزی توسط کارشناسان در دست بررسی است.ملک آباد در ۴۵ کیلومتری جاده مشهد - نیشابور واقع است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی مشهد در این خصوص گفت: در پی این حادثه و با درخواست آتش‌ نشانی شهر ملک آباد، آتش‌ نشانان ایستگاه‌های ۹ و ۳۹ مشهد به محل حادثه در شهر ملک آباد اعزام شدند.
رضا حیدری افزود: راننده این اتوبوس مسافربری با مشاهده
معرفی شهرک نمونه
شهرک نمونه سپاه به عنوان اولین پروژه های ساخته شده توسط اتحادیه تعاونی های نمونه رسا در منطقه 22 شهرداری تهران با سرعت و کیفیتی بالا در زمان خود در مناطق غرب تهران و ضلع شمالی بزرگراه همت ساخته شد و پس از مدت کوتاهی به یکی از سکونتگاه های پرطرفدار منطقه 22 تهران تبدیل شد. ساخت و ساز در این شهرک همانند سایر شهرک هایی مطرح تهران در بیش از یک فاز رونق گرفت به نحوی که فاز 1 دارای بیش از 10 سال قدمت و در فاز 2 تقریبا دارای 8 سال قدمت است.
اجاره مکان در تهران سهروردی
اجاره مکان در تهران سهروردی یک واحد آپارتمان ۵۸ متری فول امکانات می باشد. واحد تک خواب بوده و دارای سالن دلباز و  دکوراسیون شیک است. دسترسی خوب به مترو و اتوبوس بی آر تی از ویژگی های دیگر این واحد می باشد. آپارتمان در طبقه ۵ ساختمانی ۸ طبقه واقع شده است. هر طبقه ۲ واحدی است.
ویژگی کلی اجاره مکان در تهران سهروردی
نقشه مهندسی
کاغذ دیواری بسیار زیبا
ویو و دید عالی
پنجره دو جداره
سرویس خواب با تخت دونفره در اتاق
سرویس مب
دوست داشتم تو را در اتوبوسی ببینم،حواست نباشد و خوابت ببرد،من هم زل بزنم و زیر لب بگویم:چه غوغایی به پا کرده چشمانت...اگر ناگهان بیدار میشدی و مرا می دیدی،هرچقدر هم صدایم می کردی باز هم نمی شنیدم،سخت است جدایی از فکر رویاها،مگر اینکه اتوبوس سرنوشت ناگهان از حرکت بایستد،تو پیاده شوی و سرنوست من بپیچد داخل کوچه ی علی چپ،راستی گندمی،چند نفر تابحال با این قدر فاصله ناگهانی هم را در اتوبوس دیده اند؟یا چند نفر زنده از کوچه ی علی چپ بازگشته اند؟
ن
۵ دلیل برای کرایه اتوبوس دربستی واحد گشت تهران
ما در شهری زندگی می کنیم که روزانه زمان زیادی را در ترافیک می گذرانیم. تهران شهر شلوغ پر از ترافیک ولی دوست داشتنی ما است. هر شهروند تهرانی به طور معمول روزانه ۵۰ دقیقه و ۱۷ ثانیه از زمان خود را در ترافیک سپری می کند. در همین شلوغی گاهی اتفاقات از پیش تعیین شده و یا غیر مترقبه ای خواهد افتاد که یک روز کامل از زندگی افراد را تحت تاثیر خود قرار می دهد. مانند شرکت در مراسم ترحیم عزیزان، جلسات و یا همای
توضیحات فایل:
پاورپوینت ارگونومی در طراحی و ساخت ایستگاه های اتوبوس
کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه کامل ارگونومی در طراحی و ساخت ایستگاه های اتوبوس می باشد که در قالب ppt در ۴۵ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تنظیم گردیده است.
مقدمه
۱٫ رشد و توسعه در کلان شهرها و ضرورت استفاده ازوسایل حمل و نقل عمومی در جابه جایی ها۲٫نقش اتوبوس در حمل و نقل ها۳٫نقش ایستگاههای اتوبوس در جذب مسافران۴٫رعایت ضوابط در طراحی۵٫ایستگاههای اتوبوس و لزوم فرهنگ سازی
فقط برای چند لحظه خوابم برد. با ضربه ی آرامی که دسته صندلی جلویی به پیشانی ام زد بیدار می شوم. اتوبوس خالی شده . همین چند لحظه پیش بود که به سختی جایی برای نشستن پیدا کرده بودم. چراغِ قرمز رنگِ تابلوی بستنی فروشی توجهم را جلب می کند. تازه به خاطرم آمد در همان چند لحظه ای که خوابم برده اتوبوس دو ایستگاه از مقصد همیشگی ام رد شده است . سریع بلند می شوم و کمی با تلو تلو خوردن ناشی از حرکت اتوبوس خود را به کنار راننده می رسانم .
آقا ببخشید من خوابم برد ب

عجیب آنکه مأموران یگان ویژه هیچ اقدامی انجام ندادند.

پس از پایان بازی جمعیت فراوانی پشت در رختکن تیم استقلال حضور داشتند و اعضای تیم مهمان در بین حملات لفظی و فیزیکی برخی تماشاگران وارد اتوبوس شدند. عجیب آنکه مأموران یگان ویژه هیچ اقدامی انجام ندادند.
یه بار دیگه شاهد بخور بخواب سپاه بودیم اما اینبار یه بخور بخواب درست و حسابی ... بخور بخواب دیده بودیم ولی نه در این حد ... یه اتوبوس آدم تیر و ترکش خوردن و راحت خوابیدن ... تا الان که من میدونم 27 شهید و 13 مجروح 

شما به این میگین اتوبوس ؟؟؟ اتوبوس که بشه این ، اونایی که داخل اتوبوس بودن چی میشن ؟؟؟ چی میخوان به خونواده هاشون تحویل بدن ؟؟ قراره چی تشییع و تدفین بشه مگه چیزی ازشون باقی مونده ؟؟

شهر شهدا : اصفهان ، آران و بیدگل ، سمیرم ، کاشان ، نجف
امروز یه روز فوق العاده بود واسم و از صبح با اینکه حالم روبراه نبود و بدن درد شدیدی داشتم همش ذوق کلاس بعدازظهر رو داشتم و نگاهم به ساعت بود.
تا اینکه راه افتادم برای کلاس، ساعت حدود یک و نیم بود که سوار اتوبوس شدم به سمت دانشگاه. توی این فکر بودم که حالا زود میرسم و توی گروه پیام گذاشتم هر کی زود رسید به من زنگ بزنه، میخواستم بگم مثلا من خیلی زود میرسم !
تا اینکه اتوبوس از پل فلزی که رد شد دیدم اوه اوه عجب ترافیکی!!! و گفتم عمرا اگه زود برسم و چرا
فکر کنم عاشقش شدم!امروز همه‌چی به هم گره خورد، خواب موندم و سرویس دانشگاه هم دیر رسید. یعنی ساعت ۷ و نیم می‌خواستم برم دانشگاه، شد ساعت ۹ و ۲۳ دقیقه. اتوبوس حرکت کرد و آهنگی که دیشب رضا برام تلگرام کرده بود رو گذاشتم گوش کنم (صداش کنی - شاهین بنان). تا اینکه یکی بدو بدو اومد سمت اتوبوس و من فقط شال سبزش رو دیدم. سوار شد و شاهین بنان خوند "صداش کنی فقط بگه جانم، نگاش کنی بگه دوسِت دارم".فکر کنم عاشقش شدم!من به عشق توی یه نگاه اعتقاد دارم. هرچی هم که
سلام ...
چند روزه تو فکر بودم برم کرمان برای مراسم ... ولی ماشینمون خراب بود و اینکه به شدت سرما خورده بودم ... دیروز اعلام کردن که اتوبوس گذاشتن برای کرمان ... باخودم کلنجار میرفتم که برم یا نرم ... بدجور سرما خوردم و گلزارم توی کوهه گفتم برم بدتر میشم شاید حالم بد بشه نرم چجودی با خودم کنار بیام اخه ... 
دیشب مدام از خواب میپردم که همه رفتن و من جاموندم ... و صبح پاشدم و حسابی لباس پوشیدم و راهی شدم .. رفیتم که کلی کلی منتظر شدیم تا بلخره یدونه اتوبوس خط
چند سال پیش بود؟شش؟هفت؟
گمونم شش سال...
شب بود.با دوتا از دوستام توی اتوبوس بودیم .با کاروان رفته بودیم مشهد.توی راه برگشت یه رستوران بین راهی نگه داشته بودن.همونموقع بهمون گفتن که شام امشب با خودتونه.غممون گرفت.وسط این بیابون جز این رستوران درب و داغون و سوپرمارکت کوچیک بغلش که چیزی نیست.پیاده شدیم نماز خوندیم و نشستیم پشت میزاى رستوران.گرسنه بودیم.تصمیم گرفتیم بندری سفارش بدیم.ساندویچ ها رو کاغذ پیچ شده تحویل گرفتیم و برگشتیم تو اتوبوس جا
سگ باهوش

قصاب که کنجکاو شده بود و از طرفی وقت بستن مغازه بود تعطیل کرد و به دنبال سگ راه افتاد. سگ در خیابان حرکت کرد تا به محل خط کشی رسید. با حوصله ایستاد تا چراغ سبز شد و بعد از خیابان رد شد.
قصاب به دنبالش راه افتاد. 
سگ رفت تا به ایستگاه اتوبوس رسید نگاهی به تابلو حرکت اتوبوس ها کرد و ایستاد. 
قصاب متحیر از حرکت سگ منتظر ماند. 
اتوبوس امد, سگ جلوی اتوبوس آمد و شماره آنرا نگاه کرد و به ایستگاه
برگشت. صبر کرد تا اتوبوس بعدی امد دوباره
به نام او...دیشب عقد متین بود و خوش گذشت و براش سنگ تموم گذاشتیم و امروز صب هم با هانیه و نیو و نیلو اومدیم بابل!
اتوبوس گرم و از این اتوبوس معمولی های قدیمی.بیشتر مدت سرم روی شونه های هانیه بود و سعی میکردم بخوابم.
اومدیم خوابگاه و بعدش رفتیم یه چرخ کوچیک زدیم و بعد شب دوستای هانیه هم اومدن و بازی کردیم یکم و من ک استاد هفت خبیثم!!
خیلی سرحال نیستم،خوش میگذره اینجا ولی احتیاج به خیلی چیز های دیگه دارم و ظرفیتم کم شده.
تلاشم روی بیخیال شدن ادامه د
خدایا مصلحتت رو شکر!
برای یکشنبه اصلا اتوبوسی برای رشت به تهران وجود نداره!! یعنی دقیقا از 21 ام موجودی اتوبوس رو زدن صفر تا چندین روز.
چرا؟ همه ی اتوبوسا رو ظاهرا فرستادن برای راهپیمایی اربعین.
نمی دونم واقعا چی باید گفت.
هر حرفی آدم بزنه ممکنه به آدم انگ بی دینی بخوره!! در حالی که کمترین خواسته ی آدم از زندگی میتونه وجود داشتن اتوبوس برای رفتن از شهری به شهر دیگر باشه!!!!
یعنی واقعا مردم شهر باید زندگیشون مختل بشه؟ نباید حداقل محض رضای خدا دو تا
شاید باورتون نشه (چون خودمم هنوز باورم نمیشه) ولی یه هفته مسافرت بودم.کجا؟شیرازخیلی خوش گذشت.تو شهر گشتم،یه جا کار داشتم رفتم انجام دادم و کلی چیز یاد گرفتم.با اتوبوس رفتم و پدر خودمو درآوردم و به راحتی با قطار برگشتم.توصیه میکنم مسیرهای 1200 کیلومتری رو با اتوبوس نرید:)از شیراز هم که برگشتم مامانم مشهد بود و رفتم اونجا.کاراشو انجام داد و منم رفتم تو شهر گشتم و برگشتیم خونه.دو روز تا لنگ ظهر خوابیدم و از فردا فصل جدیدی از زندگی رو شروع میکنم.به
UNIT TESTING نوعی تست نرم افزار است که در آن واحد ها یا اجزای یک نرم افزار تست می شوند. هدف این است که تأیید کنیم که هر واحد کد نرم افزار مطابق آنچه انتظار می رود انجام دهد.
تست واحد در حین توسعه (مرحله کدگذاری) برنامه توسط برنامه نویسان انجام می شود. تست های واحد ، بخشی از کد را جدا کرده و صحت آن را تأیید می کند.
در SDLC ، STLC ، V Model ، تست واحد سطح اول تست است که قبل از تست یکپارچه سازی (integration testing) انجام می شود.
ادامه این مطلب را در سایت ما ببینید.  www.te
امروز برای اولین بار از اتوبوس جا ماندم! ساعتِ شیش عصر اتوبوس حرکت می‌کرد و من داخلِ بی‌آرتیِ شلوغ، چشمم مدام به ساعتِ اتوبوس بود. اما وقتی به ایستگاهِ ترمینال رسیدم ساعت از شیش گذشته بود. حدود ده دقیقه دیر شده بود. کولۀ گُنده‌ام را به دوش کشیدم و شروع کردم به دویدن. یک دویدن نصفه و نیمه! بارِ اضافی داشتم! آرزو می‌کردم کوله‌ام نبود یا حداقل خودش پا داشت! اما نه پا داشت و نه معدوم بود. وبالی بود بر گردنم! در حالی که نفس نفس می‌زدم و شانه‌هایم
دو سال پیش (شاید سه سال پیش) خانم های فامیل تصمیم گرفتن برن شمال(البته ما نرفتیم )
دختر داییم تعریف کرد یه اتوبوس گرفتیم و همه راهی سفر  شدیم 
اختلاف نظرها در هر جا بماند...
 تنها جایی
که خیلی جالب بود، پیدا کردن یه جای خوب با قیمت مناسب بود 
برای پرسیدن اینکه مکان کجا باشه و قیمت مکان مورد نظر ، همه از اتوبوس پیدامیشدن .... .پشت سر هم راه می افتادن و قیمت خونه  رو سوال می کردن 
 یه نفر یه نفر از صاحبخونه میپرسیدن و می گفتن اوه گرونه و بر می گشتن داخ
خب سوار اتوبوس شدم و منتظرم که راه بیفته ..از طرفی برای این و هفته ی کوفتی اونقدررر استرس دارم که میترسم همین استرس کار دستم بده..اما از یه طرف دیگه خوشحالم که دارم بر میگردم به اتاقم ..پیش خواهرم و کتابام..احتمالن برم کتابخونه ..ولی الان که تو اتوبوس نشستم حس خیلی خوبی دارم ..این سفر های شبانه رو دوست دارم ..پر از سکوت ..پر از رمز و راز.اینا اولین تجربه های من از تنها سفر کردن هستند...امیدوارم فقط این دو هفته فرجه ها و امتحاناتم تا بیست و سه دی به خی
خب سوار اتوبوس شدم و منتظرم که راه بیفته ..از طرفی برای این و هفته ی کوفتی اونقدررر استرس دارم که میترسم همین استرس کار دستم بده..اما از یه طرف دیگه خوشحالم که دارم بر میگردم به اتاقم ..پیش خواهرم و کتابام..احتمالن برم کتابخونه ..ولی الان که تو اتوبوس نشستم حس خیلی خوبی دارم ..این سفر های شبانه رو دوست دارم ..پر از سکوت ..پر از رمز و راز.اینا اولین تجربه های من از تنها سفر کردن هستند...امیدوارم فقط این دو هفته فرجه ها و امتحاناتم تا بیست و سه دی به خی
هوالرئوف الرحیم
چند روز پیش برای تعویض کارت ملی با ریحانه رفتیم دفتر خدمات این کارها.
یه خانم حدود چهل ساله ای بود که غمگین بود. به ریحانه گفتم:
 "چرا اینقدر غمگینه. باید کلی شاد باشه چند دقیقه ای بدون اینکه خدماتی بخواد ارائه بده و هی اسمش و عنوانش صدا بشه، نشسته اینجا ملت براش خدمت رسانی می کنن."
آدم هرچقدر هم که عاشق بچه هاش باشه، یه زمانی باید خودش با خودش باشه حال کنه.
بعد وقت برگشت با اتوبوس رفتیم. اتوبوس هم دم شهروند نگه داشت و من یکبند می
دلایل اجاره اتوبوس
اجاره اتوبوس دلایل بسیار متعددی می تواند داشته باشد. افراد برای جا به جایی درون شهری و برون شهری از اتوبوس های اجاره ای استفاده می کنند. از علل جا به جایی درون شهری می توان به جا به جایی عزاداران از محل زندگی متوفی به بهشت زهرا و جا به جایی کارمندان شرکت ها برای شرکت در مراسم در نقطه ای دیگر از شهر و جا به جایی کاروان ها در شهرهای زیارتی اشاره کرد. هم چنین برای مسافرت های خارج از شهر، طبیعت گردی گروهی نیز افراد اتوبوس های درب
اصلا کلاسش به اینه که آدم یا تصادف نکنه یا وقتی‌ام می‌کنه با اتوبوس کنه. مزه‌شم به اینه که مقصر خودت باشی. حالا ببینید واکنش اعضای خانواده رو:
همسر: فدایِ سرت؛ خودت که چیزیت نشده؟
معصومه سادات: واقعا که! چرا ماشینِ مامانو از ریخت و قیافه انداختی بابا؟
مهدیار: خخخخخ بابا رانندگی بلد نیست؛ دیگه نمی‌زارم رانندگی کنی
✍ پ.ن: انقدام بد نیست رانندگی‌م! ولی کلا وقتی آدم حالش ناخوشه نباید لجبازی کنه و پشت فرمون بشینه. در نهایت اتوبوس هیچ‌چیش نش
امروز که داشتم با اتوبوس برمیگشتم، تویه لحظه خاطره ها شبیه یه بوی آشنا از ذهنم رد شد
انقد شدید بود که دلم خواست سرم رو بذارم شونه ی بغل دستیم و دستش رو بگیرم و محکم نگهشون دارم
ولی بغل دستیم یه دختره بود که داشت از پنجره بیرون رو نگاه میکرد و هیچ رقمه دلش نمیخواست سرش رو بچرخونه اینطرفی..
پس چشمامو بستم و به دو هفته ی دیگه این موقع فکر کردم
شاید یکی از دستاشو قطع کنم برا همیشه پیش خودم نگهشون دارم.
از اتوبوس که پیاده میشدم خیلی جدی به این قضیه فک
بلیط اتوبوس
در سایت بوکینگ پرشیا علاوه بر سرویس های مختلف گردشگری ، شما میتوانید با چند کلیک ساده به سرعت بلیط مربوط به اتوبوس خود را تهیه کنید. فرق عمده خرید بلیط اتوبوس در سایت بوکینگ پرشیا با سایت های دیگر در آنلاین بودن و صدور لحظه ای و سهولت در خرید میباشد.
بلیط اتوبوس      قیمت بلیط اتوبوس     رزرو بلیط اتوبوس    خرید بلیط اتوبوس
سوال اول:
بعضی از ماهها ۳۰ روز دارند بعضی ۳۱ روز چند ماه ۲۹ روز دارد؟
سوال دوم:
آخر دنیا چیست؟
سوال سوم:
فرض کنید راننده یک اتوبوس برقی هستید.
در ایستگاه اول 6 نفر وارد اتوبوس می شوند ، در ایستگاه دوم3 نفر بیرون می روند و پنج نفر
وارد می شوند . راننده چند سال دارد ؟ 
لطفا با دید متفاوتی به سوالات نگاه کنید
تقریبا سه روز تو یزد موندیم. روز اول به دیدار با خانواده برادر همسر گذشت. روز دوم یه دوری توی یزد زدیم و قرار بود روز سوم بعد از ناهار به سمت استهبان حرکت کنیم.
از اونجایی که استهبان اتوبوس مستقیم نداشت باید بلیط نیریز میگرفتیم. صبح همسر بی‌حال بود. اینترنتو هم که چک کردیم دیدیم برای نیریز بلیط ساعت ۷ میاره، که یعنی حدود یک و نیم دو نصف شب میرسیدیم. اولش فک کردیم دیر اقدام کردیم و اتوبوس ساعت ۲ پر شده، بعد دیدیم خوش‌شانسی ما بیشتر از این حرفا
مد اتوبوس برای یورو تراک ۲

To download the Bus Terminal BASE mod : https://ets2.lt/en/bus-terminal-v1-35-base/ To download the Bus Terminal BEYOND THE BALTIC SEA mod: https://ets2.lt/en/bus-terminal-v1-35-beyond-the-baltic-sea-addon/ To download the Scania Touring bus mod (most current DL link): https://ets2.lt/en/scania-touring-bus-1-33-and-1-34-or-higher-with-officially-skin-2019/ Subscribe here for more Euro Truck Simulator 2 gameplay: https://www.youtube.com/channel/UCXYmM97HbXPXmYfQFZJ8y1Q

جنین لعنتی کثافت خر الاغ بوزینه بیشعور عوضی ************* 
هرچی فحشت بدم واست کمه خیلی ***** هستی
همه ازت مینالن
فیزیو هم که افتادم فقط خدا رو شکر که 0.8 واحد بیشتر نیست میتونم ترم بعد بردارم و خداروشکرتر که درسی مثه بیو با 1.9 واحد نیوفتادم و یا آناتومی با 2.2 واحد پاس کردنی ام وگرنه ترم بعد نمیشد بردارم بخاطر واحد زیاد
دعا کنید فقط دعا کنید جنین رو خوب بدم که حداقل آناتومیم ۱۶ بشه و مشروط نشم (بخاطر همینه که انقدر واسه جنین استرس دارم و سرمایه گذاری کردم
مردم ِ یک جامعه وقتی کتاب می خوانند، چهره ی آن جامعه را عوض می کنند، یعنی به جامعه شان چهره می دهند. یک جامعه ی بی چهره را می شود در میان ِ مردمی کشف کرد که در اتوبوس ، در صف اتوبوس ، و در اتاق های انتظار ، و در انتظارهای بی اتاق ، منتظرند و به هم نگاه می کنند و از نگاه کردن به هم نه چیزی می گیرند و نه چیزی می دهند. جامعه ای که گروه ِ منتظرانش به هم نگاه می کنند جامعه ی بی چهره ایست......کتاب ِ از سکوی سرخ، یدالله رویایینشر نگاه،
وقتی وارد اتوبوس شدم پیرمرد به صندلی کنار دستش اشاره کرد. من هم با ادب و احترام کنارش نشستم و چاق سلامتی کردم. اول از همه پرسید: بچه اصفانی؟
گفتم: آره پدر جون، اما زیاد دل خوشی ازش ندارم.
دستشو از خنده روی پاهای لاغرش میزد و گفت: ایولا، باهات میشه شوخی کرد؟ آخه تو جوونی، باید شاد باشی!
آب دهانش را به سختی صاف کرد و گفت: قدیما میگفتن اگه میخوای پول در بیاری برو تیرون( تهران). اگه میخوای خرجش کنی برو شیراز. اگه خواسی بمیری بیا اصفان خودمون...
دیدم همه
پاشایی از توقیف یک دستگاه اتوبوس دیگر در خوی خبر داد و تصریح کرد: این اتوبوس با حمل ۳۳ ثوب لباس، ۱۳۰ کیلوگرم میوه خارجی، ۱۰۰ لیتر روغن زیتون، ۴۰ کیلوگرم برچسب خارجی، یک عدد قطعه تراشکاری و ۵۵ عدد کابل شارژ از ماکو به تهران در حال حرکت بود.

بیت‌الله پاشایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه در ارتباط با اهم کشفیات انجام شده در خوی در یک هفته گذشته اظهار کرد: در یکی از این عملیات‌ها ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی ای

برای مرخصی از ایلام به تهران می آمدم، نزدیک کرج، نماز صبح داشت قضا می شد، از راننده خواستم اتوبوس را نگه دارد تا نماز بخوانم. راننده گفت تا تهران توقف نداریم. دید اصرار می کنم، بالاخره اتوبوس را نگه داشت. هوا سرد بود. در عرض دو سه دقیقه نماز را خواندم. وقتی برگشتم دیدم اتوبوس رفته و ساکم را هم برده است.

خاطرات شهید حسن باقری
منبع: ملاقات در فکه، ص 39

۰۴آبان

اتوبوس کلمه ای آشنا به خاطرات هر ایرانی است. تاریخچه ورود اتوبوس به ناوگان حمل و نقل شهری بر میگردد به قبل انقلاب مشروطه، اولین اتوبوس در ایران توسط تاجری بلژیکی وارد ایران و در شهر رشت به کار گرفته شد. اما با گذشت زمان و عدم داشتن صرفه اقتصادی، فرهنگی و… از کار گرفته و به یک تاجر ایرانی به نام معین التجار فروخته شد. او اتوبوس را بعد از انقلاب مشروطه به تهران آورده و با کرایه سه شاهی شروع به کار میکند که بعد اندی متوجه نیاز شدید ات
خواستم با کالسکه لیلی از در جلوی اتوبوس وارد بشم که راننده در را باز نمی‌کرد و هی ایما و اشاره که از در وسط بیایید بالا!
سر کالسکه رو کج کردم به سمت در وسط اتوبوس و منتظر موندم مسافرها پیاده شدند، وقتی با کالسکه جا گیر شدیم، دیدم که وسط راهروی ابتدای اتوبوس یه سگ خوابیده اندازه گراز :دی خب قاعدتا لجم گرفت و تو دلم گفتم که به! بیا! سگ عزیز بر کالسکه بچه اولویت داشته! صاحب سگ هم همون جا در صندلی اول نشسته بود و با راننده گپ می‌زد و من هر چند یکبار ن
شنبه با جناب برادر پاشدیم رفتیم دکتر . برگشتنی یه چند قطره ای از بینی مبارک مان خون اومد . سوار اتوبوس شده بودیم ، توی قسمت مردونه وایساده بودیم ، داداش بزرگه پرسید خوبی ؟ گفتم نه ! و همون طور که بازوش رو گرفته بودم سرم رو به سینه ش تکیه دادم و بهش گفتم دارم غش میکنم . ( احتمالا حضار پیش خودشون گفتن اَه اَه خجالتم خوب چیزیه این جلافت ها توی ملاء عام ؟؟؟ ) فکر کنم چند ثانیه بعد من کف اتوبوس بودم داداش بزرگه دستمو گرفته بود میگفت خوبی ؟؟ گفتم آره خوب
واحد های بیت کوین
 بیت کوین خود به واحد های کوچکتری بصورت زیر تقسیم می شود:
مقدار های کمتر از یک بیتکوین ساتوشی (SATOSHI)  میگویند . در واقع هر بیت کوین را به ۱۰۰ میلیون واحد تقسیم  کنیم، به هر واحد یک ساتوشی میگویند. 
که نام ان از ساتوشی ناکاموتو سازنده بیت کوین گرفته شده است

واحد دو خواب بسیار تمیز نزدیک حرم

واحد دوخواب واقع در خیابان نواب
تمیز و شیک(بصورت هتلی دیزان شده و بطور مداوم تمیز میشود)
مطمئن و امن
نزدیک حرم( مسافت زمانی: پیاده تا حرم مقدس ٧ دقیقه)
نزدیک فروشگاهای تجاری معروف(آرمان، آسمان، بازار رضا و…)
تلویزیون—یخچال—لوازم آشپزخانه—دو تخت خواب دو نفره—کولر—دو عدد بخارب—نگهبان 

اجاره واحد دو خواب بسیار تمیز نزدیک حرم
 اجاره واحد دو خواب در مشهد
امروز با مطالبی در رابطه با اجاره اتوبوس دربستی با شما مخاطبان گرامی همراه هستیم امیدواریم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.
اگر قصد اجاره اتوبوس دربستی را دارید حتما سوالاتی در این رابطه برای شما پیش می آید که به آنها پاسخ می دهیم :
اجاره اتوبوس در بستی به چه صورتی است؟
مهم ترین دلایل برای سفر با اتوبوس های دربستی                                 
چگونگی درخواست سرویس دربستی
اجاره اتوبوس در بستی به چه صورتی است؟

ادامه مطلب
بعد از یه روز وحشتناک پر مشغله و البته پر از جر و بحث با آدمای گنده زورگوووو در هوایی به شدت گرم ...یه متن انگلیسی آروم توی گوشت گذاشتی و سرتو به شیشه اتوبوس تکیه دادی و دوست نداری برای اولین بار به نصیحت های مادربزرگ به نوه اش توی اتوبوس راجع به ازدواجش و ارتباط شوهرش گوش بدی و داره کم کم خوابت میبره که یهو مهدی جهانی توی گوشت داد میزنه :تو چشات فرق داره باهمه ...!
اون موقع است که دو تا از شیشه پنجره میخوری و سه تا از عینکتو و یکی از انگشتر عقیق

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها