نتایج جستجو برای عبارت :

انواع مختلف چادر

چادر کانتینری در کرج | چادر ترانزیتی در کرج

فروش انواع پارچه برزنت در کرج با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیتاستفاده از پارچه ترانزیت در کرج برای مصارف مختلفانواع چادر برزنتی در کرج با نازل ترین قیمت و دوام بسیار بالافروش کلی و جزئیارسال به سراسر نقاط ایرانکارشناس فروشاقای مهندس سعید خسرویپارچه برزنت در کرجپارچه ترانزیت در کرجچادر کانتینری در کرجچادر برزنتی در کرجچادر ماشین در کرجچادر ترانزیتی در کرجچادر کامیون در کرجپارچه ترانزیتچادر
ازبس بعضی خانواده های به ظاهر مذهبی بدونه هیچ استقلالی چادر را سر دختراشون میکنند و اونا را ملزم به سرکردن چادر میکنند شان چادر ازبین رفته برای بعضی دخترا       درصورتی که هر دختری لیاقت سر کردن چادر نداره ونباید سرکنه چادر مخصوص کسی هست ک بتونه خوب از چادر محافظت کنه ن دنبال این باشه ک چادر از اون حفاظت کنه 

انواع مختلف چادر
چادر یکی از پوشش های زنان و دختران ایرانی است. این پوشش طی زمان های مختلف تغییر کرده و انوع مختلف چادر را به وجود آورده است. کارشناسان فروشگاه بزرگ ایرانیان در این قسمت از مقاله به معرفی انواع مختلف چادر می پردازند.
چادر قجری
چادر قجری یکی از قدیمی ترین نوع چادر است که استفاده از آن در دوران قاجار بین زنان و دختران رواج داشت.
از دو تکه تشکیل می شود.
قسمت پایین آن شبیه یک دامن و قسمت بالای آن شبیه چادر ساده است.
دوختن کش به ق
چادر ترانزیتی برزنتی کانتینری و لمینت

مجموعه " اترس چادر"چادر ترانزیتیمناسب ترین قیمت چادر در تهران و کرج
 از تولید به مصرف دوخت و پانچچادر ترانزیتی 1رو و 2رو-چادر ایرانی
کره ای چینیچادر ترانزیتی – چادر ترانزیت- چادر برزنت –چادر برزنتی -چادر ایرانی-قیمت چادر-چادر چینی-چادر کره ای-چادر خاور-چادر غرفه نمایشگاهی-چادر مسافرتی-چادر کوهنوردی-چادر ارزانپوشش محصولات کشاورزی-چادر ضد اب - چادر لمینتمجموعه  اترس چادر از سال 1397 فعالیت خود را در زمین
چادر پوشش کالا
پوشش انواع سطوح و لوازم بسته به نیاز مشتری و در شرایط خاص
استفاده از پارچه پوشش خیلی کم هزینه تر از اجاره انبار و ساخت سوله در مدت زمان های کوتاه میباشد
مسقف کردن سازه های داربستی و اسکلت آهن به وسیله چادر پوشش کالا چادر لمینت
استفاده های مختلفی از چادر های پوششی می شود .
لطفا جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
09120634885
سیاه چادر؛ دست بافته عشایر
سیاه چادر، به دست بافته‌ای بسیار ساده با موی بز جهت استفاده در سقف و دیوارهای چادر عشایر گفته می‌شود. عمده ماده مورد نیاز جهت بافت سیاه چادر موی بز است که از رنگ سیاه زاغ، سور و بور آن استفاده می‌شود.
تمامی مراحل پاکیزه‌سازی و ریسندگی نیز توسط مردان و زنان بومی به انجام می‌رسد. عمده محصول تولیدی این رشته تخته‌های سیاه چادر است که جهت تهیه چادر عشایری با اندازه‌های مختلف، تعدادی از آن‌ها را به هم متصل می‌کنند.
خرید چادر طرح دار در مدل های مختلفخرید چادر طرح دار
مشخصات فنی
مشخصات

جنس

سوپر کن کن

سایر توضیحات
چادر شیدا طرح دار کن کن  
سوپر کن کن مروارید(ژرژت)
چادر مچ دار بوده و بنحوی تعبیه شده که تاحدی جایگزین ساق دست خواهد شد
بر روی مچ دست این چادر سنگ دوزی با طرحی زیبا انجام شده که جلوه زیبایی به چادر داده است
خرید چادر
قیمت پارچه چادر مشکی
قیمت چادر مشکی در مشهد
خرید چادر مشکی ایرانی
مرکز خرید چادر مشکی در تهران
قیمت چادر مشکی در کربلا
دست
امروز برای اولین بار می خواستم بروم بخش آی تی یکی از سازمان های دولتی؛ دیشب یک ساعت به تمام جلوی آینه، داشتم تمرین می کردم چادر سر کنم، کارم ب جایی رسید که بنشینم پایِ سیستم و لعیا جنیدی را سرچ کنم و تمرین کنم چادرم را مثل لعیا جنیدی سرم کنم،  عکس هایش را نگاه میکردم و تمرین میکردم مثل او چادرم را بگیرم. 
حالت های مختلف را تمرین میکردم، با دست چپ اضافی چادر را جمع کنم یا با دست راست، دست هایم بیرون از چادر باشد یا نه! چادر کش دار بپوشم، آستین دا
کراهت پوشیدن چادر مشکی در روایات سؤال: آن‌گونه که بعضی ادعا کرده‌اند آیا از روایات می‌توان کراهت حجاب تیره، مثل چادر مشکی را اثبات نمود؟ پاسخ: اولاً، چگونه ممکن است که رنگ جلباب و چادر قرآنی، همانند رنگ چادرهای رایج فعلی مشکی باشد (طبق ادله)، ولی بتوان در روایات معصومین (علیهم‌السلام) حدیث معتبری مخالف قرآن، […]
نوشته آیا پوشیدن چادر مشکی مکروه است؟ اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
چادر نماز
مشخصات فنی چادر نماز معراج ch.004
مشخصات

سایر توضیحات
– جنس نخی کُدَری  
– مقنعه دار کشی
– مناسب برای بانوان ازقد 1/5 تا 2 متر
– اندازه چادر: 2/10 سانتی متر
چادر نماز معراج
چادر نماز از کجا بخریم
تولیدی چادر نماز
خرید چادر نماز ساده

دیجی کالا چادر نماز
چادر نماز آماده
چادر نماز کیسه ای
چادر نماز کدری

برای خرید این چادر نماز کلیک کنید

سلام.
این پست رو ایجاد کردم که در رابطه با چادر با دوستانی که علاقه دارن به این موضوع صحبت کنیم.
چرا چادر؟چه فرقی بین خانم چادری و بی حجاب هست و هر سوالی که به ذهنتون می رسه.
از خانم های چادری دعوت می کنم که به جمع ما اضافه بشن.

شما ام اینطوری هستید که چادر بهتون حس پاکدامنی میده؟!
شما ام مثل ی موجود زنده تصورش میکنید؟که قد صمیمی ترین دوستتون عاشقشید؟!
شما ام وقتی چادر سرتونه حس میکنید کسی بغلتون کرده!؟
شما ام تا حالا هیچ وقت حس مزاحم بودن نگرفتید ازش؟!حتی موقع بدمینتون بازی کردن؟!
شما ام این حسای عجیبو غریبی که من به چادر دارم دارید؟؟
چادر یکی از پوشش های مورد علاقه ی خانم هاست که در موارد مختلفی همچون نماز، مجالس رسمی و مجالس و مهمانی های مختلفی کاربرد دارد.
چادر نوعی پوشش است که تمام قد و قامت بانوان را می پوشاند و همچنین این که دارای ویژگی هایی همچون گشاد بودن و سادگی است و دارای رنگ های مختلفی است که متداول ترین رنگی که همه ی مان با آن پارچه ی چادری را می شناسیم، رنگ مشکی است.
به دلیل این که چادر، پوشش پرکاربردی است و هر بانویی که به چادر علاقه دارد و چادر را به عنوان پوشش
پس از برپایی سازه های نمایشگاهی بر مبنای اسپیس فریم نیاز به چادر نمایشگاهی جهت این سازه ها است. جنس و کیفیت بالای چادر نمایشگاهی بایستی به نحوی باشد که توانایی مقاومت در برابر عوامل محیطی نظیر باران و نور خورشید را داشته باشد. جنس مناسب چادر نمایشگاهی عمر بالاتری دارد و از سازه و امکانات موجود در سازه حفاظت می نماید.
مزایای اجاره چادر نمایشگاهی
با اجاره چادر نمایشگاهی به راحتی می توان برای سازه اسپیس فریم و داربست سرپناه مناسب ایجاد کرد.
نه فقط شبه عبایی مشکیستکه سرت بندازی و خیالت راحت 
که شدی چادری و محجوبه!
چادر مادر من فاطمه، حرمت دارد
قاعده ، رسم ، شرایط دارد
شرط اول همه اش نیت توست …
محض اجبارِ پدر یا مادر
یا که قانون ورودیه دانشگاه است
یا قرار است گزینش شوی از ارگانی
یا فقط محض ریا شایدم زیبایی،باکمی آرایش!
نمی ارزد به ریالی خواهر …
 چادر مادر من فاطمه، شرطش عشق است
عشق به حجب و به حیا
به نجابت به وفا
عشق به چادر زهر اکه برای تو و امنیت تو خاکی شد
تا تو امروز شوی راحت
خالم با خانواده رفته روسیه(همون که گفتم خیلی ایراد گیره و اینا).این خالم به شدددت مذهبیه و ازینا که جلوی بابای منم چادر میپوشه و به مامانمم همیشه برای چادر گیر میده:/ خلاصه خاله جان رفته اونور و چادر کلا به فراموشی سپرده شده و با یه مانتو جینگیلی می‌گرده اونورا.فک کنم فقط مردای ما خار دارن://
چه کسی گفته چادری ها عطر نمیزنند ؟
حتما چادر را خوب ندیده است !
حتما چادر را خوب نبوئیده است !
چادری ها زیبا ترین عطر های جهان را
در پر چادرشان دارند !
چادر بوی عظمت و بزرگی میدهد ..
یعنی تو با یک ملکه رو به رو هستی !
چادر بوی اطمینان و امنیت می دهد ..
ثبت عکس ۱۵فروردین ۹۸ 
یه سری موقع امتحانا تقلبام تو کاپشن جا نمیشد
چادر سر کردم ، مراقب اومد گفت : چرا چادر پوشیدی ؟
گفتم حجاب یه انتخاب شخصیه
مگه من از شما میپرسم چرا مانتو میپوشی ؟
گفت : آخه تو پسری
گفتم : چون پسرم حق ندارم پوششم رو خودم انتخاب کنم ؟
تا کی نگاه جنسیتی ؟
چه کسی گفته چادری ها عطر نمیزنند ؟
حتما چادر را خوب ندیده است !
حتما چادر را خوب نبوئیده است !
چادری ها زیبا ترین عطر های جهان را
در پر چادرشان دارند !
چادر بوی عظمت و بزرگی میدهد ..
یعنی تو با یک ملکه رو به رو هستی !
چادر بوی اطمینان و امنیت می دهد ..
ثبت عکس ۱۵فروردین ۹۸ 
چادر برزنتی

چادر برزنتی
چادر برزنتی پارچه بسیار پرکابرد و بادوامی است در گذشته برمصرف ترین محصول بوده و با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تولید پارچه های جدید ترانزیتی همچنان محبوبیت خود را در این صنعت حفظ کرده است
پارچه های برزنتی نانو با تکنوژی روز دنیا تولید میشوند و دوام بسیار بالاتر و آب گریزی بیشتری به نصبت برزنت های قدیمی دارند
اترس گروپ در تلاش است پارچه برزنتی را در رنگ ها وطرح های مختلف در اختیار مشتریان خود قرار دهد
در ادامه مخ
چادر برزنتی

چادر برزنتی
چادر برزنتی پارچه بسیار پرکابرد و بادوامی است در گذشته برمصرف ترین محصول بوده و با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تولید پارچه های جدید ترانزیتی همچنان محبوبیت خود را در این صنعت حفظ کرده است
پارچه های برزنتی نانو با تکنوژی روز دنیا تولید میشوند و دوام بسیار بالاتر و آب گریزی بیشتری به نصبت برزنت های قدیمی دارند
اترس گروپ در تلاش است پارچه برزنتی را در رنگ ها وطرح های مختلف در اختیار مشتریان خود قرار دهد
در ادامه مخت
نه فقط شبه عبایی مشکیستکه سرت بندازی و خیالت راحت 
که شدی چادری و محجوبه!
چادر مادر من فاطمه، حرمت دارد
قاعده ، رسم ، شرایط دارد
شرط اول همه اش نیت توست …
محض اجبارِ پدر یا مادر
یا که قانون ورودیه دانشگاه است
یا قرار است گزینش شوی از ارگانی
یا فقط محض ریا شایدم زیبایی،باکمی آرایش!
نمی ارزد به ریالی خواهر …
 چادر مادر من فاطمه، شرطش عشق است
عشق به حجب و به حیا
به نجابت به وفا
عشق به چادر زهر اکه برای تو و امنیت تو خاکی شد
تا تو امروز شوی راحت
یعنی از مجریهای چادری تلویزیون ها، عقم میگیره 
خو کثافت اگه چادر سرته اون رژگونه ات چیه عنتر? 
عین ستایش 1 بود که چادر سرش کرده بودن از اون ور چشماشم سیاه! بعد مثلا خانواده مذهبی و دوران جنگم بود! 
مسخره های بوزینه 
ای دهنتو باید بوسید پیامبر که رطب خورده منع رطب چون کند 
چشمای سیاه و لبای قرمزشده ی مجری یعنی نمتونه مخاطب جذب کنه که دختره ی لپی رو رژگونه هم حتما باید بزنین? 
مرده شورتو ببرن تلویزیون که همه کثافت کاریات از تبلیغات بازرگانی و ن
گاها پیش میاد برای دخترا مذهبی که میگند ما میتونیم بدونه سر کردن چادر حجاب کاملی داشته باشیم چرا چادر ؟ چرا این پوشش؟   ولی خوب این مطلب سر رشته از جای دیگه میگیره .دلیلش هم اینه که برای چادری بودن اطلاعاتی ندارند نمیدونند اصلا چرا حجاب میگیرند ویا گاها درست اطلاع ندارند. ولی اصل اینه که حجاب فقط به ظاهر نیست حجاب چادر در مجازی در فضای خصوصی ام هست و باید دقت کرد. اگ در ظاهر بهترین حجاب را داشته باشی ولی اعتقاداتت صحیح نباشه اگ در ظاهر بهترین
یکی از دوستان خیلی عزیز پستی گذاشته بود در مورد این که برادرجانش اصرار داره موهای دختر باید بلند باشه تا زیر باسن و این که ازش خواسته موهاشو آبی کنه :)
این پست منو پرت کرد به سالها پیش و نوستالژی خودم و برادر کوچیکه
یعنی قشنگ کپی اتفاقات ما بین ما دو تاست :دی
و اما جریانات ما:
این برادر محترم اصرار داشتند که بنده باید چادر سر کنم
کل دوره دبیرستان و بخشی از دوره کارشناسی من هر روز دعوا داشتم سر این قضیه
حجابم به اذعان همه کامل بود ولی واقعا شلخته
اول فکر می‌کردم اوج تجربه مشترک نماز خواندن من با لیلی این است که مُهر را بردارد و خنده‌کنان بدود آن طرف اتاق و یک جاهایی قایم کند که روی انگشت شست بروی سجده :دی بعد دیدم که نه! می‌تونه کل سجاده و گیره چادر و خود چادر هم بردارد و با خودش ببرد، گاهی این وسط‌ها همراهِ من یه پارچه‌ای، پیراهنی هم می‌انداخت سرش و قامت می‌بست و سجده می‌رفت، این‌که بروم سجده و روی کولم سوار بشه هم که دیگه نیازی نیست اشاره کنم :دی
امروز اما درخواست همراهی تک تک ل
شرکت آذین سازان گاماسیاب از بهترین و قدیمی ترین شرکت های چادر سازی در ایران است. این شرکت با تولید، عرضه و اجاره چادر مجالس و نمایشگاهی، سابقه ای طولانی در ساخت چادر دارد. شرکت ما با بهره گیری از بهترین و با کیفیت ترین مواد و استفاده از مشاوره های خبره ترین کارشناسان، در اندازه و شکل های متفاوت، چادر را طراحی و تولید می کند. شما می توانید با مراجعه به سایت و یا تماس با کارشناسان ما از بهترین اجاره چادر نمایشگاهی برای پارکینگ مسقف، با خبر شو
خرید چادر لبنانی

خرید چادر لبنانی
مشخصات فنیمشخصات فنی
مشخصات کلی محصول

جنس

کرپ حریر

طرح پارچه

ساده

ویژگی ها

جنس
کرپناز ایرانی شرکت نساجی شهرکرد با مارک الگانس

نگهداری
شستشو با آب سرد و بدون استفاده از مواد شوینده آنزیم دار و خشک کردن در برابر نور غیر مستقیم خورشید

یادآوری
محصولات اصلی برند حجاب فاطمی در بسته بندی مخصوص با نشان برند حجاب فاطمی ارائه می گردد .
مشخصات

کشور تولید کننده

ایران29

کد کالا
Ira 1051

قیمت چادر لبنانی سا
می دونی بعضی اوقات خوبه که آدم به خودش بگه:من فقط یه بار زندگی می کنم خب همونجوری باشم یا زندگی کنم که دوس دارم.اگه واقعا چیزی رو از صمیم قلب دوس دارم براش بجنگم.
چند روز پیش که با خانواده مشهد بودم به خاله م گفتم:خاله، مامان با اینکه من دوباره چادر سر کنم موافق نیست می گه باید همه جا چادر سر کنی نه فقط تو خیابون چون نامحرم های تو خیابون فقط نامحرم نیستن وقتی خونه هم که می یان یا هر جای دیگه همون نامحرم ها هستن پس اگه می خوای چادر سر کنی همه جا بای
بسم رب الشهدا
می گویند چادر دست و پا گیر است
راست گفته اند
خیلی جاها چادر قدم های مرا سد کرده است ‌که قدم در مسیر نادرست نگذارم
خیلی جاها دستم را گرفته تا در دره ی هوای نفس و گناه سقوط نکنم
آری چادر دست و پا گیر است
می گویند سیاه است 
آری آنقدر سیاه است و آنقدر سیاهی اش مرا می پوشاند که محو میشم در سیاهی اش 
اما سیاهی اش لوح دلم حفاظی است تا سفید بماند
هرچه می خواهند بگویند برای چادر 
همه اش درست است 
اما جان من است و خاک چادرم
اگر از چادر خاکی ما
اخرین دیدارمون تو پارک بود مهمونی و جمع خونوادگی دور هم جمع بودیممن برای اولین بار با همسرم بودم که نجمه و میدیدم
بعد همیشه من تو پارک بی چادر بودم اونروز چادر سرم بود
نجمه بهم گفت خیلی خوبه همسرت ازت مراقبت میکنه
این جملش همش تو ذهنمه
آزمون استخدامی بود
با چادر اومده بود و حجاب کاملی داشت
من یک گوشه نشسته بودم و فقط شنونده بودم
بهش گفتند: تو محیط کاریِ ما بهتره با مانتو و حجابِ راحت تری باشی. حاضری چادر رو برداری؟
بلافاصله گفت: آره بر می دارم! 
یاد یک جمله افتادم که می گفت:
آدمی که خط قرمز نداره، میشه چراغ زرد! به دلخواه این و آن. گاهی سبزه و گاهی قرمز!
فروش چادر برزنت

چاد برزنتی یکی از پر طرف دار ترین محصولات میباشد که برای پوشش و ضداب کردن محیط ها و وسایل نقلیه استفاده میشود
تفاوت چادر برزنت با چادر کانتینری در این است که برزنت فقط تادریافتعنوان: چادر برزنتحجم: 80.4 کیلوبایتتوضیحات: چادر برزنترپود به هم فشرده است و در چادر کانتینری یا چادر ترانزیتی یک لایه pvc که ترکیب مواد پلاستیکی هست استفاده میشود
این ترکیبات باعث شده است که چادر های کانتینری نسل جدید پارچه های صنعتی به شمار بیان و ا
تعمیر اسپکتوفتومتر در انواع مختلف
در تعمیر اسپکتوفتومتر انواع مختلف داشتن قطعات و تخصص دارای اهمیت بالایی می باشد.
تعمیرات  اسپکتوفتومتر در انواع دیجیتال و انالوگ اروپایی و اسیایی و امریکایی.
بهترین خدمات اسپکتوفتومتر را از ما دریافت نمایید.
به گزارش روزنامه نگار همشهری محله، این نمایشگاه که با هدف تقویت حجاب و عفاف و بخاطر رونق تولید و حمایت از کالاهای ایرانی ـ اسلامی برگزار شده، حاصل همکاری مشترک معاونت امور هنری وزارت اتیکت و ارشاد اسلامی و شرکت نوسازی عباس آباد است. تو این نمایشگاه پوشاک خاص بانوان بسان چادر، مانتو، شال و روسری با حضرت برندها و تولیدکننده های معزز این حوزه بوسیله بیع می رسد. اجرای طرح نذر فرهنگی با رویکرد تعویض چادر نماز کهنه مساجد و تکایا، تعویض چادر مشکی
⚡️ حرف اضافه «در، تو» در گویش‌های مختلف زبان گیلکی عبارتند از:
✔️ میان/ میۊن/ میئن/ مئن/ مَن
✔️ دل/ دله
حرف‌های اضافه در زبان گیلکی به‌صورت پس‌آیند در جمله به‌کار می‌روند.
چند مثال:
أ رۊخانه «میان» ماهی خیلی دره.
(فارسی: تۊ این رۊدخۊنه ماهی زیاده)
ریاضی «مئن» مۊ ضعیفم.
(فارسی: تۊ درس ریاضی من ضعیفم)
اشۊن چادر ٚ «دله» بخۊتمه.
(فارسی: دیشب تۊ چادر خوابیدم)
را «دل» هسأم.
(فارسی: تۊ راهم)
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هفتاد_و_یکم
.
یه نیم نگاهی به من کرد
- داداش هادی این چادر رو خیلی دوست داره من هم این چادر رو سر شما بیشتر...
بقیه ی جمله اش رو خورد
شنیدن این جمله آب رو آتش بود واسه من
یه لبخند و تشکر تحویلش دادم اما از خجالت نتونستم بمونم چادر رو برداشتم و سمت اتاق دویدم و در رو بستم و پشت در تکیه دادم
از صدای نفس هام فاطمه ترسید
- چی شده؟
حالت خوبه؟
کجا بودی؟
ادامه مطلب
Something that you miss
برای دوچرخه ام .
برای حیاطمون ،باغچه گلهامون ،برای بی دغدغه بودنمون، برای غروبای تابستون و شامی که توی حیاط میخوردیم،برای پروانه هایی که به هوای نور مهتابی میومدن توی اتاق و با کیسه میگرفتیمشون و دستهامون رنگی میشدن،برای خاک بازی،برای حوض کوچیک وسط حیاط،برای خوابیدن زیر چادر گلدار مامانم،برای بوی نون ،بوی چادر مامانم...
برای روزایی که زنده بودیم اما نمیدونستیم
اگر مستضعفی دیدی ،
                         ولی از نان امروزت

به او چیزی نبخشیدی ،
      به انسان بودنت شک کن!

اگر چادر به سر داری ،
                           ولی از زیر آن چادر

به یک دیوانه خندیدی
     به انسان بودنت شک کن!

اگر قاری قرآنی ،
                        ولی در درکِ آیاتش 

دچارِ شک و تردیدی ،
   به انسان بودنت شک کن!

اگر گفتی خدا ترسی ،
                          ولی از ترس اموالت

تمام شب نخوابیدی ،
بهش میگم:به نظرت من با چادر میرم دانشگاه یا نه؟
میگه:چه فرقی میکنه..تو خیلی وقته که چادر رو کنار گذاشتی  دیگه تک و توک سرت میکنی...دیگه تو خیابونم سرت نمیکنی...مدرسه...هیچ جا...
راست میگفت..اونقدر راست گفت که یهو چشمام تار شد...چی شد که دیگه چادر سرم نکردم..چی شد که ی ماهه چادرم اتو نکشیده افتاده تو کمد...مگه خودم نبودم که انتخابش کردم؟ مگه خودم نبودم که توی چهار ، پنج سالگی مادربزرگمو راضی کردم به زور برام چادر بخره و رفتم باهاش عکس هم گرفتم که بمونه
گمان کردیم همین که روسری نداشته باشیم دیگر حجاب نداریم اما فریبمان دادند، از چادر به‌سر کردن به چادر زدن رسیدیم. این بار نه سرمان بلکه فکر توی سرمان را داخل چادر، دست به سرمان کردند. آری ما عادت کرده‌ایم که سورمان، چهارشنبه‌هایمان، چهارشنبه‌های سفیدمان، آن همه تلاشمان برای برافراشتن نوروز و پرچم صلح، به همین راحتی یک تنه روز از نو و عزا شود. ارتجاع سرخ و سیاه، سفید را نیز به مداد رنگی‌هایمان اضافه کنیم. از چاهی به چاه دگر لِی‌‌لِی می‌ک
سلام دوستان 
من یه فرد چادری هستم که خب حجاب رو هم دوست دارم و واقعا انتخاش کردم از ته دلم، اما مشکلم اینجاست که من همیشه چادر سر نمیکنم مثلا واسه بازار یا کلاس یا تو خیابون و اینجور موارد چادرم رو سر میکنم اما مهمونی ها یا خونه که مهمون میاد یا مسافرت (به خاطر چروک شدن چادر ،کثیف شدنش و دست و پاگیر بودنش) سر نمیکنم اما حجابم رو رعایت میکنم.
مثلا روسریم به همون اندازه جلو هست و مانتوم هم همیشه مناسب و بلند بوده ... میخواستم بدونم این از نظر شما دو
این داستان مال اون اوایله! لامصبا این از همون اول که سوار خر مراد شدن, موذیانه ریشه اعتقادات مارو داشتن میزدن, اوایل فک میکردیم از کج سلقه گیشونه! ولی حالا که کاشته هاشون بار داده, میفهمیم که نه بابا از موذیگریشون بوده, این لیبرالا از اول (هموهن سالای 61 که سر کار اومدن) کار خودشونو به اشکال مختلف میکردن. ولی گوشه نقابشونو با شروع حکومت آقای رفسنجانی ورداشتنو ... حالام که دیگه صابخونه شدنو مث اسرائیلیا دارن فرهنگ چندصد سالرو بیرون میکنن!
راستی
ننه آغا را، ملک در سالن شفاخانه دید که نشسته است با چادری گُل گُلی. او را نگاه کرد. ملک هاج و واج پرسید: "مگر شما با پسرت نرفتی مادرجان؟" 
"نه مادرجان. او با رفیقش رفت." 
"اما یک زن چادری با او بود." 
ننه آغا باز خندید. "چادر ما رو سرش کرد تا دستِ قزاق ها نیفته مادر. با همو پاهاش که شما دیدی؟" 
ملک از خنده یِ ننه آغا و دندان های سالمش خندید. "میام منزلتون و پسرتون رو معاینه می کنم." 
"برات می رُم حرم و دعا می کنم سفید بخت بشی." 
ملک در شناخت این آدمیان تازه
بچه ها خیلی از ما مقید ترن ؟
+سیاه چرا پوشیدی؟
-محرم دیگه 
+:|
+++++++++++++
+ حجاب بهت میاد :) 
چی شد چادر گذاشتی ؟ چون کلاس قرآن داری؟ 
+ نه ... من هر سال محرم چادر میذارم 
+ :|
+++++++++++++
+ ساعت 7 بیا کلاس 
- من اون ساعت میخوام برم دسته
+:|
+++++++++++++
+ فلان روز بیا کلاس 
- اون روز عزیزم میخواد غذا بده 
+ :|
+++++++++++++
+بیسار روز بیا کلاس 
- اون یکی عزیزم میخواد غذا بده 
+: |
+++++++++++++
+ از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون دیگه کم کم دارم عصبی میشم :|
یکی از بچه ها برای چهارشنبه ا
چـــــــــــــــــادر تو تلافی غروبی است...
که در آن روز به زور چادر ازسر زنان حرم پیامبر می کشیدند...

چادر تو میراث خون دلهای خیمه نشینان ظهر عاشوراست ..

و چادر سرکردنت به همین سادگی انتقام کربــــــــــــــــــلا ست...

خون شهدا رو پایمال نکنیم...
و تو ای بانو
همین را بدان و بس
صدام و جنگ و مین و ترکش
همه اش بهانه بود
شهیـــد فقــط خـــــواســت ثــابــــــت کنـد
چــــادر در ایـن ســرزمیــن
تا بخواهـــــــی فدایــی  دارد!!

اگر تیر دش
چادر خاکی سیب سرخی, چادر خاکی بنی فاطمه, سایت نوحه, چادر خاکی نریمان
پناهی, چادر خاکی فاطمیه, چادر خاکی جواد مقدم, ذاکرین313, چادر خاکی ولادت
حضرت زهرا

منتشر کننده فایل: دانلود مداحی محرم
مداح : محرم
سبک : نوحه محرم ,مداحی محرم ,روضه محرم
 مدت زمان : 109 دقیقه
کیفیت : BluRay 720p 
فرمت : MKV 
هیئت : حسینه
فایل : MP3 
سال : 97 

برای دانلود به ادامه مطلب بروید
ادامه مطلب
همیشه مرز بندی کردن برامون!
جدامون کردن از هم!
از اولین روزی که پامون و گذاشتیم تو مدرسه روی تخته سیاه نوشتن خوب ها و بدها...
هرکس یکم شیطنت کرد و خندید اسمش رفت تو بدها هرکس که ساکت شد و حرف نزد رفت تو خوب ها و مورد تشویق قرار گرفت!!!
از همون اولین روز مدرسه ترجیح دادم دختر شیطون کلاس باشم خودم باشم، حتی اگه اسمم بره جز بدها...
بزرگتر که شدیم دوباره جامعه دو دستمون کرد چادری ها مانتویی ها!!!
باز همون حساب کتاب خوب و بد!!!
نسبت به خواهرهام خیلی دیرتر چ
تعبیر خواب گم شدن چادر مشکی
تعبیر خواب گم شدن چادر مشکی | تعبیر خواب گم شدن چادر زنانه | تعبیر خواب گم شدن چادر نماز
شاید شما هم خواب چادر دیده باشید و بخواهید بدانید که تعبیر خواب چادر چیست
محمدبن سیرین گوید: چادر در خواب دیدن،
محافظ زن است. اگر بیند چون زنان چادر پوشیده است، دلیل که در آن کار خیر و
شر است. لکن آن کار را از او مکروه دارند.تعبیر خواب گم شدن چادر از دست
دادن خیلی از صفات خوب است.
منوچهر مطیعی تهرانی گوید: تعبیر خواب چادر
پوشانند
به نام خدا
- خانم ببخشید من چادر ندارم میشه یه چادر بدین؟
+ دخترم تشریف ببر باب الجواد از دفتر امانات چادر بگیر خوشکلم.
- ممنون.
در راه باب الجواد
یک پیر مرد زائر با غیض :
+عربا حجابشونو رعایت می‌کنن ولی اینا نه...
- حاج آقا دارم میرم چادر بگیرم. 
+ (فریاد می‌زند) تو حرم امام رضا هر طوری دلشون میخواد می‌گردن
- آقای محترم من حجاب دارم فقط چادر ندارم که دارم میرم بگیرم. بعدشم من مسئول اعمال خودم هستم.
+ (همچنان با فریاد) پس امر به معروف و نهی از منکر چی م

اوایل چادر و مقنعه اش  فرقی با بلوز برایش نداشت* ...
گرما و سرمانداشت...پشت فرمان ماشین و موقع رفتن کنار دریا نداشت ...راحت می پوشیدشان
بعد از مدتی حس کرد رانندگی با چادر سخت شده نمی دانست چرا چادر یهو آمده توی دست و پایش... برای همین موقع رانندگی چادر را گذاشت صندلی عقب تا آزاد شود از آن همه دست و پاگیری ...اشکالی هم نداشت! موقع پیاده شدن می پوشیدش!
مدتی بعدتر حس کرد چادرش چقدر سنگین شده! و کنترلش سخت مخصوصا موقعی که کتاب به بغل است (یا بچه به بغل ی

اشکال مختلف واژن (+ عکس)

اشکال مختلف واژن

آشنایی با اشکال مختلف واژن:
واژن ها و ساختار بیرونی آن دارای انواع مختلفی از نظر رنگ، سایز و شکل است. بسیاری از افراد در مورد مسائلی که به بدن، سلامت جنسی و تناسلی مربوط باشد، با خود فکر می کنند که آیا نرمال هستند یا خیر ؟ در مورد این سوال باید پاسخ داد که واژن ها دارای انواع مختلفی از نظر شکل، رنگ و سایز هستند.  
ادامه مطلب
 یه دختره مانتویی محجبه بودم ، هیچ وقت به چادر به صورت جدی فکر نکرده بودم ، احساس میکردم حجابم رو دارم و البته راحتترم ! میدونستم نگه داشتن چادر خیلی سخته و دردسر داره ! ناگفته نمونه خانواده هم کلا مانتویی هستند ! …
تا اینکه وارد دانشگاه شدم ، از اولین راهیان نور دانشگاه اسفند ۸۹  شروع شد فقط جرقش …
ولی وقتی برگشتم به شهر بازم دیدم  چادر خیلی سخته در واقع میشد گذاشت به پای جوگیری !
عیدش نوروز ۹۰ رفتم اردوی جهادی ! تفکراتم کم کم داشت تغییر میکرد
بسم الله مهربون :)

مدتیه برای نماز مغرب و عشا میرم مسجد. آرامش فوق العاده ای بهم میده. پنج دیقه قبل اذان میرم و فورا بعد نماز هم برمیگردم. خب من چادری نیستم‌. گاهی میپوشم، خیلی کم البته! اما حجابم سعی میکنم همیشه کامل و قابل قبول باشه. مسجد هم که میرفتم بدون چادر میرفتم، فقط سجاده و چادر نمازم رو میبردم. 
چندتا خانم هستن که پای ثابت نماز جماعت هان که البته من اصلا دوسشون ندارم! روز های اول که میرفتم یه جوری نگاه میکردن که حدس میزدم به خاطر با ما
هنوز در اعماق قلبم تردید داشتم. آیا واقعا این بار اصرارم بر پوشیدن چادر لازم بود؟ می دانستم یا باید چادرم را کنار بگذارم یا از درآمد ماهیانه چند میلیون تومان صرف نظر کنم...
این مطلب شامل خاطره ای است از ممنوعیت پوشش چادر در آزمایشگاه ایران. برای خواندن ادامه آن به اینجا بروید
ادامه مطلب

انواع مختلف ماساژ قسمت اول

آشنایی با انواع مختلف ماساژ  

انواع مختلفی از ماساژ وجود دارد که بر روی قسمت های مختلف بدن یا شیوه های بهبود دهنده مختلفی تمرکز می کنند. در طی یک ماساژ، ماساژور فشارهای ضعیف یا قوی را به عضلات و مفاصل بدن برای کاهش درد و تنش اعمال خواهد کرد. یک ماساژور شخصی است که برای ماساژ دادن آموزش دیده است. در ادامه این مطلب از ماساژ های سوئدی، سنگ داغ و اروماتراپی خواهیم گفت.
لحظاتی را با ما باشید...

ماشالله به حجابت خواهرم
این چادر است که تو را حفظ میکند
این چادر است که منزلت شمس تو را مشخص میکند
این چادر است که برایت تصمیم میگرد
این همان چادر زهراست

حاضرم بانو در جلویت احترام نظامی بگذارم
که چه سختی ها میکشی وتحمل میکنی
احترام نظامی :به چادرت
به کمالاتت
به نجابتت
به بودنت (که سرشار از آرامشه)
لیاقت همچین بانویی/مرد خوبه/که با هم یکی باشند
انشالله همه به هم برسند
یا فاطمه
دختربا ناز به خداگفت:
چطور زیبا می آفرینی ام و انتظار داری خود را برای همگان نکنم؟
خدا گفت:زیبای من!تو را فقط برای خودم آفریدم
دخترک،پشت چشمی نازک کرد و گفت:خدا که بخل نمی ورزد،بگذار آزاد باشم
*خدا چادر را به دخترک هدیه داد*
دخترک با بغض گفت:با این؟اینطور که محدودترم.اصلا می خواهی زندانی ام کنی؟یعنی اسیر این چادر مشکی شوم ؟؟؟؟
خدا قاطع جواب داد:بدون چادر،اسیر نگاه های آلوده خواهی شد...هر چیز قیمتی را که در دسترس همه نمی گذارند.تو جواهری
دخترک ب
فروش و تولید چادر کانتینری – چادر برزنتی – چادر ترانزیتی
تولید کننده انواع چادرهای برزنتی – چادر کانتینری و چادر ترانزیتی با پایین ترین قیمت مصرف کننده در تهران و کرج
فروش چادر کانتینری از تولید به مصرف به همراه طراحی دوخت و پانچ چادرهای ترانزیتی- چادرهای برزنتی و چادرهای کانتینری از چادرهای ایرانی ، کره ای و چینی
بدون واسطه و مستقیم با تولید کننده چادر ترانزیتی – چادر برزنتی – چادر ایرانی- چادر خاور- چادر مسافرتی- چادر کوهنوردی – چادر
دختربا ناز به خداگفت:
چطور زیبا می آفرینی ام و انتظار داری خود را برای همگان نمایان نکنم؟
دخترک با بغض گفت:با این؟اینطور که محدودترم.اصلا می خواهی زندانی ام کنی؟یعنی اسیر این چادر مشکی شوم ؟؟؟؟
خدا قاطع جواب داد:بدون چادر،اسیر نگاه های آلوده خواهی شد...هر چیز قیمتی را که در دسترس همه نمی گذارند.تو جواهری

قیمت نجومی چادر مشکی در بازار/قواره ای ۲ میلیون تومان!
گرانی چادر مشکی، معضل خانم‌های ایرانی شده است.مصرف کل کشور ۶۰ میلیون متر است که تنها ۱۰ میلیون آن در کشور تولید می‌شود.چادرهای ژاپنی پرطرفدارترین و باکیفیت‌ترین محصولات بازار محسوب می‌شوند. قیمت چادر مشکی ساده کره‌ای نیز با افزایش پنج برابری به بیش از ۵۰۰ هزار تومان رسیده‌ است./باشگاه خبرنگاران #اقتصادی 

پ ن: دو تا کالا در شکل گیری انقلاب و فرهنگ سازی دینی نقش داشتن یکی کاغذ و یک
کار نکن، فاطمه جان غم به دلم بار نکنجان علی، پیش علی تکیه به دیوار نکنامن نبوده حرمم، جرم علی را تو ببخشتا که رَوی از بر من، این همه اصرار نکننان نپز و درد نکش، دست به دستاس نزنمرد خودت را به خودت باز بدهکار نکنبا غم جانکاه نرو، آه نرو، راه نروچادر خاکی شده را، چادر گلدار نکنمن چه کنم تا که بر این غمکده جارو نکشی؟!خاک نکن، پاک نکن، چشم مرا تار نکنبا پر زخمی به سر زینب خود شانه نزنبین پر زخمی خود، درد تلمبار نکنزار و گرفتار نمان، خیره به مسمار ن
روز اول کاری بعد از تعطیلات مدرسه بدون چادر مدرسه رفتم. همکارم تا من رو دید گفت تغییرات مبارکه. گفتم من بدون چادر هم با حجابم تفاوتی نکردم.
بعد فکر کردم در تصمیم گیری های شخصی وقتی به دیگران توضیح میدیم یعنی نظرشون مهمه و مسئله لزوما شخصی نیست. دیدم اون دو جمله توضیح هم خطا بوده و من آزادم با صلاح دید خودم در چارچوب قانون سازمان و جامعه م رفتار کنم.
قبل تر ها وقتی مرخصی میخواستم میرفتم می گفتم به این دلیل؛ الان حواسم هست حتی اگر دلیل مرخصی رو م
چادر مسافرتی قطعاً یکی از مهم ترین ابزار برای داشتن یک سفر خوب است و هر چقدر هم که مطمئن باشید که به جای امنی سفر می کنید و یا هواشناسی در پیش بینی خود متبحرانه عمل کرده است، باز هم از باران‌های ناگهانی و رعد و برق‌ها در امان نخواهید بود.
بسیاری از مردم برای مسافرت و طبیعت گردی به دنبال یک چادر کم حجم و کم هزینه و سبک هستند تا بتوانند در هر شرایطی به راحتی از آن استفاده کنند . انواع چادر مسافرتی اتوماتیک و عصایی و فنری که در فروشگاه اینتکس شو 
چادرم را عاشقانه تر می پوشم 
وقتی دخترک ساپورت پوش شهر چشم ها را به دنبال خود می کشاند
چادرم را عاشقانه تر می پوشم
چادر یعنی
آهای نامحرم برای دستهایم نقشه نکش این دست ها فقط برای گرفتن دست های یک نفرند....
برای بدنم نقشه نکش
به اندامم نگاه نکن
طرز فکرم را نگاه کن
آرامشم را نظاره کن
چادر یعنی من آرامش می خواهم
اما نه فقط برای خودم
بدان این سیاهی چادر برای تو هم آرامش می آورد
همین خودخواه نبودن است که چادر را با عشق می پوشم

۱. بهمن‌ماهی که گذشت کانون خیریه‌ی دانشگاه‌مان تصمیم گرفت در قالب یک اردوی جهادی، کلاس‌های کمک‌آموزشی‌ای را در مناطق محروم حاشیه‌ی شهر (مثلا صندل‌آباد) در آخرهفته‌های اسفندماه برگزار کند.
شبی که قرار بود فردایش اولین روز اجرای این طرح باشد دبیر این کانون که دوست خیلی صمیمی من است از من خواست تا فردا همراه تیم بروم.
بنابراین با درخواست دوستم بود که پای من به آن‌جا باز شد، اما تجربه‌کردن تنها یک‌روز آن فضا به‌قدری شیرین بود که دلم می
انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها
انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها چگونه است ؟ در این مقاله سعی داریم انواع مختلف میز منشی و کانتر پذیرش را با کارایی های متفاوتش بازگو کنیم .  قرار است با انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها آشنا شویم که بهترین انتخاب ممکن را برای سازمان و شرکت خود داشته باشید . زیبایی این میزهای اداری و کاربرد آن ها برای محیط های مختلف به طور کامل متفاوت است . در ادامه همراه ما باشید تا با انواع میز من
انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها چگونه است ؟ در این مقاله سعی داریم انواع مختلف میز منشی و کانتر پذیرش را با کارایی های متفاوتش بازگو کنیم .  قرار است با انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها آشنا شویم که بهترین انتخاب ممکن را برای سازمان و شرکت خود داشته باشید . زیبایی این میزهای اداری و کاربرد آن ها برای محیط های مختلف به طور کامل متفاوت است . در ادامه همراه ما باشید تا با انواع میز من
#ایده: 1
زمینه: #گردشگری
حتما در مورد سفرهای کویری و تورهای کویری شنیدید خیلی از توریست ها و مسافرهایی که قصد اقامت در استان های کویری کشورمان را دارند مجبور هستند برای اقامت در شب توی چادر سر کنند.
راه پول در اوردن هم اینجا تازه شروع می شه زدن چادر های درست و حسابی با کلیه امکانات اقامتی در شب تو دل کویر
 پول بیشتر شد،مهمان سرا بزن بازم بیشتر شد اولین هتل را تو دل کویر بزن تو هر فصل ۱ ماه فستیوال بزار کویر رو بتروکون از نظر زمین هم خیالت راحت با
سلام دوستان عزیز
من 22 سالمه و دارم کارشناسیم رو تموم میکنم و ان شاء الله از مهر دانشجوی ارشدم. من از 14 سالگی چادر پوشیدم یعنی از سالی که وارد دبیرستان شدم. همیشه هم باهاش اوکی بودم و دوستش داشتم و هیچ وقت احساس نکردم که داره اذیتم میکنه. 
اما یکی دو سالیه که این چادر برای من شده معضل! معضل بزرگ، بذارید براتون یه کم توضیح بدم که چرا؟
من چادری هستم اوکی، نماز و روزه هم اوکی. ولی من اصلا تعصبی نیستم. تقریبا با تمام دخترهای چادری اطرافم فرق دارم. دو
برخی از مخالفین حجاب با انگیزه‌های سیاسی و با توسل به پژوهش‌های ساختگی و به‌اصطلاح علمی، به حجاب و پوشش سیاه‌رنگ بانوان مسلمان هجوم آورده و آن را موجب افسردگی و بروز بیماری‌های روانی می‌دانند درحالی‌که این ادعا دروغی بیش نیست و هرگز رنگ‌ها موجب بیماری روانی نمی‌شوند؛ و به فرض اگر این ادعا صحت […]
نوشته آیا چادر مشکلی و به‌طورکلی پوشش سیاه موجب افسردگی می‌شود؟ اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
پیغام دین احمدچادرحجاب برتر/گنج حیاوعفت آمد زآن پیمبر/آیات ناب قرآن دروصف آن فراوان/درس حجاب باشدفرهنگ ناب حیدر/ازفاطمه گرفته زن گوهرحجابش/روز جزاشفاعت گیردزسوی کوثر/پیغام کربلایی از زینب وحسینش/عفت همیشه زیبامانندگنج وگوهر/تیری به چشم شیطان این چادر زنانه/باگوهرعفافش زن مقتدا وسرور/درلشکر ولایت زن هم حضور دارد/صدآفرین بیاید براو زسوی رهبر/راه امام راحل باهر شهید رفتن/عفت همیشه زیبا چادر برای دختر/تاانقلاب مهدی آماده باش شیعه است/زن هم
دختربا نازبه خداگفت:
دخترک ب
مقام معظم رهبری (مدظله العالی)
اثرنپذیرفتن از غرب در مسائل پوشش زن
بحثهایی که درباب پوشش زن می‌شود، بحثهای خوبی است که انجام می‌گیرد؛ منتها باید توجه کنید که هیچ بحثی در این زمینه‌های مربوط به پوشش زن، از هجوم تبلیغاتی غرب متأثر نباشد؛ اگر متأثر از آن شد، خراب خواهد شد. مثلاً بیاییم با خودمان فکر کنیم که حجاب داشته باشیم، اما چادر نباشد؛ این فکر غلطی است. نه این‌که من بخواهم بگویم چادر، نوع منحصر است؛ نه، من می‌گویم چادر بهترین نوع حجاب ا
رُوِیَ‏ أَنَّ عَلِیّاً اسْتَقْرَضَ مِنْ یَهُودِیٍّ شَعِیراً فَاسْتَرْهَنَهُ شَیْئاً فَدَفَعَ إِلَیْهِ مُلَاءَةَ فَاطِمَةَ رَهْناً وَ کَانَتْ مِنَ الصُّوفِ فَأَدْخَلَهَا الْیَهُودِیُّ إِلَى دَارٍ وَ وَضَعَهَا فِی‏ بَیْتٍ فَلَمَّا کَانَتِ اللَّیْلَةُ دَخَلَتْ زَوْجَتُهُ الْبَیْتَ الَّذِی فِیهِ الْمُلَاءَةُ بِشُغُلٍ فَرَأَتْ نُوراً سَاطِعاً فِی الْبَیْتِ أَضَاءَ بِهِ کُلُّهُ فَانْصَرَفَتْ إِلَى زَوْجِهَا فَأَخْبَرَتْهُ بِأ
سلام خدمت دوستان عزیز
سوالم اینه که اصلا فلسفه پوشیدن چادر چیه؟ واقعا برام شده یه معما. خب اگه برای حجاب هست خب میشه یه مانتو مناسب که برجستگی ها رو نشون نده پوشید و یه روسری که بلند باشه قشنگ پوشیده میشه، الان خودم چادری هستم اما بابام منو مجبور میکنه که بپوشم و اصلا خوشحال نیستم. 
به اجبار سر میکنم، اگه نکنم واقعا عصبانی میشه و دعوام میکنه. من قبلا که مانتویی بودم لباس هام همیشه مناسب بود، پوشیده و باحجاب، هیچ جای بدنم اصلا معلوم نمیشد. خون

اگر قصد انجام کاشت ناخن را دارید قبل از آن باید انواع جنس ها و مدل های کاشت و مانیکور ناخن را بشناسید تا بهترین و مناسب ترین را برای خود انتخاب کنید.جنس انواع مدل های ناخن کاشت
آیا تا به حال به تفاوت بین انواع مدل های مختلف مانیکور در سالن های زیبایی فکر کرده اید؟ ما در این قسمت از نمناک تفاوت بین ناخن های اکریلیک ، ژلیش و شلاک را برای شما توضیح خواهیم داد . با ما همراه باشید تا در مورد انواع مختلف مانیکور، اطلاعات مفیدی کسب کنید .
ادامه مطلب
به خودم گفتم امسال با پونصد تومن همه ی خریدامو انجام میدم. پونصد تومن! کم نیستا! و تو دلم بشکن رو مینداختم بالا
در اولین قدم، امروز همراه آبجی مریم رفتیم دنبال پارچه چادری...
مغازه ی اول که رفتیم کلمون سوت کشید، چادرا همه بالای ۳۲۰ تومن، اونم چادرایی که اصلا پسندمون نمیشد! چادرای بالای پونصد تومن هم داشت که شکرخدا ازونجایی که چادر طرحدار دوست نداریم، اصلا نگاهشم نکردیم!
بالاخره با کلی گشتن و پیدا کردنِ منصف ترین مغازه دار شهر‍! یه پارچه خریدی
داستانک
می توانستم دختری عشایری باشم. زیر «سیاه چادر» به دنیا بیایم. در کودکی دنبال بزها بدوم و با خاک و گِل و سنگ بازی کنم. در نوجوانی بلد بشوم نان بپزم. جاجیم و گبه ببافم و دوغ و پنیر و کره درست کنم. شاید در جوانی با پسری از قبیله ی خودمان یا قبیله ای دیگر  ازدواج کنم و کودکانی بزایم. شاید هم نه. مدت زمانی کوتاه یا دراز بزیَم و در روزی گرم یا شبی سرد، این جهان را پشت سر بگذارم. این تصویر تماما زیبایی است. این قصه، هیچ کم و کسری ندارد. چه کسی گفته ا
فکر میکنم ان روزا نوشتن پست های کوچیک و از تو گوشی بیشتر جواب گو باشه!
دو ترم پیش وقتی دکتر نیما اومد سر کلاس از بیمار های ج ن س ی این جامعه گفت و گفت که نترسیم از گفتنش!
با دکتر سپنجی ک حرف میزدم همش منو با جامعه ای اشنا میکرد که مریض زیاد داره!
یادم میاد که چادر میپوشیدم و دزفول بودم!یه ظهر تابستونی بود! دقیقا قبل از کنکور!
واسه ادم مریض فرقی‌ نداره تو چی پوشیدی!
امروز!سه سال از اون موضوع گذشته و صبح یه روز تابستونیه!تو خیابون ادمایی رو میبینم که

طرح این دستگاه بر گرفته از کمباین جاندیر میباشد و کلیه ی قطعات آن از
 فروشگاههای لوازم یدکی کمباین قابل خرید میباشد.
نیرئی محرکه ی دروگر گندم(مانند خرمن کوب) از طریق تراکتور تامین میشود و
 این نیرو توسط لوله ی گاردان  به دیفرانسیلمنتقل میشود.
 با کار کردن دیفرانسیل فولی هایی که روی شفت آن نسب شده اند  شروع
 گردش کرده و توسط  چند تسمه کلیه ی قطعات دستگاه را وادار به کار میکنند
 قطعاتی چون: 1-لوله ی گرداننده ی چادر 2- سه راهی و تیغه های برنده ی
دختربا نازبه خداگفت:
دخترک ب
تعبیر خواب گم شدن چادر و روسری
خواب روسری یکی از خواب های معمول است.اگر شما هم روسری در خواب دیده اید و دنبال تعبیر خواب روسری می گردید می توانید در این مطلب از سایت جسارت براحتی تعبیرخواب روسری را مطالعه نمایید و متوجه شوید روسری چه تعبیری دارد.
ممکن است شما بریا تفسیر خواب خود نیاز داشته باشید که تعبیر خواب چادر را نیز بدانید با کلیک بر روی لینک آبی رنگ می توانید این مطلب را نیز مشاهده نماید.
تعبیر خواب مقنعه و روسری از دید حضرت امام جعفر ص
مرکز پخش روسری دهقان با سابقه 20 ساله اقدام به عرضه انواع روسری از کارخانه ها و تولیدی های مختلف حاضر در کشور میکندهمچنین انواع مقنعه مدارسی (دبستانی - دبیرستانی- معلمی -کارمندی)در سایزها و رنگها مختلف تولید و به مشتریان عزیز عرضه میگردد.برای دیدن انواع نمونه های روسری و مقنعه به شماره 09175675851 در واتس اپ یا تلگرام پیام دهید.
فروش چادر مسافرتی- زیرانداز- کیسه خواب- میز و صندلی پارچه ای
طراحی- دوخت و فروش انواع چادر مسافرتی- زیرانداز- کیسه خواب- چادر ماشین- میز و صندلی پارچه ای در سایزهای مختلف طبق سفارش مشتری پذیرفته می شود.
جنس پارچه های مورد استفاده با توجه به سفارش مشتریان گرامی از پارچه شمعی- پشت لاستیک- ضد آب- کورتکس با تنوع رنگ و مدل های مختلف استفاده می گردد.
جهت بررسی سوابق و مشاهده نمونه کارهای انجام شده مشتریان گرامی توسط شرکت دنیای چادر و همچنین جهت کسب اط
آیا رنگ مشکی کراهت دارد؟!در برخی از روایات، رنگ سیاه مایۀ کاهش قوۀ شهوت معرفی شده است.[۶] از طرفی حجاب زن مسلمان نیز برای مهار جاذبه‌‌‏های جنسی و شهوانی زن در برابر نامحرمان است و به همین دلیل، اگر نگوییم بهترین رنگ، باید گفت یکی از بهترین رنگ‌‏های حجاب، رنگ مشکی است.روایاتی که رنگ مشکی را مکروه دانسته‌‏اند، مطلق نبوده، بلکه سه پوشاک را استثنا کرده‏‌اند: کفش، عمامه و کساء[۷] (که مصداق ایرانی آن چادر و مصداق عربی آن عباء است که بین مرد و ز
3هزار قرص نان خانگی بخش خانوک شهرستان #زرند به مناطق سیل زده خوزستان ارسال شد. 

امروز 3هزار قرص نان خانگی بخش خانوک شهرستان #زرند به همراه سایر اقلام جمعیت هلال احمر با بالگرد به مناطق سیل زده خوزستان ارسال شد.
رضا فلاح مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان اظهار داشت: در روزهای گذشته 150 بسته غذایی یکماهه، هزار دستگاه چادر مسافرتی، هزار و 400 دستگاه چادر امدادی، 2 هزار و 800 تخته پتو و 2 هزار تخته موکت از طرف جمعیت هلال احمر استان کرمان به استان‌
یک روز نگاه کردم و دیدم قطره ای نفت نداریم، سوز سردی می آمد. توی کوه، سرما تن را می سوزاند. با خودم فکر کردم که چه کار کنم. نمی خواستم از کسی هم نفت قرض بگیرم. نفت برای همه مهم بود و در آن سرما حکم کیمیا را داشت. رفتم سمت کوه. پارچه ای دور دستم پیچیدم و بنا کردم به چیدن چیلی. صبح بود و هوا سرد. علیمردان را فرستادم تا منقلی از روستای نزدیک بخرد. تا برگشت، چیلی ها را دسته کردم. چوب ها را آتش زدم و زغال که شدند، آنها را ریختم توی منقل و بردم توی چادر گذاش
ساخت و نصب انواع درب آکاردئونی در تهرانپارس،حفاظ پنجره،نرده رو دیواری ساخت انواع دربهای آکاردئونی درطرحهای مختلف ساخت انواع درب آکاردئونی بارنگ کوره ای(الکترو استاتیک)باخمهای جدید و دستگیرهای فانتزی ساخت درب آکاردئونی با قفل مخفی (قفل توکار)برای امنیت بیشتر انواع درب آکاردئونی درسایزهای مختلف بارنگ کوره ای آماده نصب (((((((نصب فوری فوری)))))) نصب آکاردئونی روی دربهای ضدسرقت ساخت انواع حفاظ آپارتمان(بازشو نرده ای) ساخت حفاظ پنجره ساده وفرفو

ساخت و نصب انواع درب آکاردئونی در تهرانپارس،حفاظ پنجره،نرده رو دیواری ساخت انواع دربهای آکاردئونی درطرحهای مختلف ساخت انواع درب آکاردئونی بارنگ کوره ای(الکترو استاتیک)باخمهای جدید و دستگیرهای فانتزی ساخت درب آکاردئونی با قفل مخفی (قفل توکار)برای امنیت بیشتر انواع درب آکاردئونی درسایزهای مختلف بارنگ کوره ای آماده نصب (((((((نصب فوری فوری)))))) نصب آکاردئونی روی دربهای ضدسرقت ساخت انواع حفاظ آپارتمان(بازشو نرده ای) ساخت حفاظ پنجره ساده وفر
چادر 2 نفره اف آی تی تنت مدل Single Roof AT1 
قیمت محصول : 259000 تومان
برند : F.I.T
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

نقد و بررسی تخصصی
سفرکردن یکی از بهترین کارهایی است که می‌توان برای لذت‌بردن و رسیدن به آرامش انجام داد. برخی افراد در زمان سفر به اقامت در هتل‌ها علاقه دارند و برخی نیز دوست دارند در مقصد، خانه‌ای را برای زمان اقامت خود اجاره کنند؛ اما در این میان عده‌ای هم هستند که یک شب‌نشینی دور آتش و کمپ را به سبک‌های دیگر سفر ترجیح می‌دهند.
با عرض سلام و خسته نباشید.
بنده پسری ۳۳ ساله، فوق لیسانس حسابداری، الحمدالله دارای شغل دولتی ثابت با حقوق رضایت بخش، آپارتمان شخصی، ماشین و مختصری پس انداز هستم. 
با مادرم به خواستگاری دختر خانمی ۲۴ ساله رفتم که لیسانس حسابداری هستن و مشغول به کار در یک شرکت خصوصی. ایشون چادری نبودن ولی گفتن وقتی شهرستان خودشون میرن به خاطر اینکه فضا بسته‌تر هست چادر سر می کنن، ولی کلاً چادر رو چیز اضافه ای میدونن. برای خود من حجاب مهمه نه الزاماً چادر، ولی
۱- لباس مناسب از وسایل ضروری سفر
با هر لباسی می توانید به طبیعت و سفر بروید اما نمی توان به هیچ وجه از انتخاب درست در این زمینه گذشت. اگر بخواهیم از این دید بررسی کنیم، لباس یکی از وسایل مهم سفر است که در هر فصلی متفاوت است. با توجه به فصلی که در آن به سفر می روید، لباس مناسب و کافی به همراه داشته باشید. اگر در تابستان به سفر می روید، از لباس های مناسب و منعطف، خنک و ترجیحا نخی استفاده کنید. از وسایل مورد نیاز سفر کفش های مناسب و راحت با ورودی و خرو
انواع چاقی و چگونگی از بین بردن چربی ها
چربی های اضافه بدن همگام با رژیم غذایی نادرست و ورزش نکردن هستند اگرچه این دو فاکتور تعیین کننده چاقی هستند اما تنها عامل محسوب نمی شود بنابر قرار گرفتن چربی ها درقسمت های مختلف بدن چاقی علل مختلفی دارد به همین دلیل گفته می شودچه قسمت هایی از بدن چربی جمع شده چون آسانتر لاغر می شود.
انواع چاقی و راه رهایی از آنها
باید به این نکته توجه داشته باشید که چاقی انواع مختلف دارد و به دلیل علت ایجاد آن تغییر سای
جلد اول…پافصل نزدهم
نبرد
از خواب بیدار شدم هنوز خورشید طلوع نکرده بود ، به فکر خوابی که دیده بودم
افتادم واقعا عجیب بود مردی دیدمکه ظاهرش چندان دیدنی نبود شنلی که پوشیده
بود و کلاه شنل باعث شده بود صورتش در تاریکی پنهان بماند اما چیزی که
عجیب بود چشماش بود ، چشمانش در آن تاریکی که شنل ایجاد کرده بود
میدرخشیدند به رنگ آبی انگار رعد و برقی در چشماش ایجاد شده بود ، ظاهرش
باعث وحشت میشد همچنان منو نگاه میکرد ، نمیدوم چقدر زمان سپری شد که صدای

نیمه شبی از گوشه چادر صداهایی شنیدم، خوب که دقت کردم، دیدم دو سه تا از بچه ها، از جمله سعید پور کریم، در خواب ذکر می گویند. خواب خواب بودند؛ اما صدای «یا علی» و «یا مهدی» و ... از لبانشان شنیده می شد. فرق زندگی شهری که با فیلم سینمایی و تلویزیون به شب می رسد و زندگی در جبهه که شب و روزش با سوره واقعه و دعای کمیل و نماز شب و توسل پیوند خورده، همین است.
 راوی: محسن گودرزی

منبع: دسته یک، ص 41 و 42
ایمان اجازه نداد.....
الگوی دانشجویی
یکی از کلاسهامون عملی بود
و استاد گفت:باید دخترها هم توی گروه عملی باشن
و توی این کار عملی، دخترها مجبور بودن بدون چادر باشن.
اما ایمان توی اون گروهی که بود
اجازه نداد دخترها چادر از سرشون بردارن
و بهشون گفت:"شما برید کنار بایستید، ما خودمون انجام میدیم.
اگر استاد هم پرسید، میگیم دخترها هم انجام دادن"
روایتی از دانشجوی هم دوره با شهید 
حجاب
 حجاب برتر  چادر
 حجاب فاطمی
@modafeanharam77
جلد اول…پافصل نزدهم
نبرد
از خواب بیدار شدم هنوز خورشید طلوع نکرده بود ، به فکر خوابی که دیده بودم
افتادم واقعا عجیب بود مردی دیدمکه ظاهرش چندان دیدنی نبود شنلی که پوشیده
بود و کلاه شنل باعث شده بود صورتش در تاریکی پنهان بماند اما چیزی که
عجیب بود چشماش بود ، چشمانش در آن تاریکی که شنل ایجاد کرده بود
میدرخشیدند به رنگ آبی انگار رعد و برقی در چشماش ایجاد شده بود ، ظاهرش
باعث وحشت میشد همچنان منو نگاه میکرد ، نمیدوم چقدر زمان سپری شد که صدای
طراحی و نظارت فنی و اجرای کلیه پروژه های عمرانی فلزی سبک و سنگین
مجری تمام خدمات سوله و سالن های صنعتی در سراسر ایران
خدمات : اجرای سوله از پی تا کلید
1 - مشاوره رایگان در مورد انواع خدمات سوله
2 - محاسبه و طراحی انواع سوله در ابعاد و دهانه های مختلف
3 - ساخت و نصب و پوشش سوله و سالن ها
4 - اجرای فونداسیون انواع سوله
5 - خرید و فروش سوله در ابعاد و دهانه های مختلف
6 - بورس  انواع سوله نو و دسته دوم
7 - ساخت خرپا و پوشش سقف با انواع ورق های گالوانیزه رنگی ی
اول از همه سلام، CJ هستم میشناسید دیگه اکثرتون یه مسئله ای بود نظرمو جلب کرد میخواستم راجع بهش صحبت کنم فکر میکنم مفید باشه یعنی چند موضوع مرتبط.
اول راجع به دخترهای چادری بگم؛
توی سایت یه پست بود راجع به دختر های چادری که 200 اندی کامنت خورده بود که نظرات رو خوندم و خب با خودم فکر کردم که چرا بعضی ها اینقدر ساده فکر میکنن.
اکثریت بحث حول محور این بود که دخترهای چادری خوب هستن، یعنی چون چادر دارن مومن هستن، خب اولا که توی جامع ما یه سری دختر پسر ه
پدر میگوید: عکس را که گرفتیم، مثل ماهی از دست من فرار کردی و خودت را درون آب انداختی...
کدام آدم عاقلی خودش را در آب می اندازد؟
خداراشکر ننه چادر به سر میکرد و سریع مرا از آب بیرون کشیده اند و با چادر احاطه کرده اند. پدر هم کاپشن را درآورده و دور من پیچیده و همگی سوار موتور شده ایم تا به خانه برگردیم. ننه میگفت: از سرما میلرزیدما، دندان هام به هم میخورد و بلند بلند صدا میداد! 
اما من از عمق چشمانش میفهمیدم که وقتی به آن روز فکر میکند دوباره بدنش می
چادر ترانزیتی

چادر ترانزیتی پارچه ای مستحکم که در 2 نوع تولید میشود یک رو و 2 رو 
پارچه ترانزیتی 1 رو که یک طرف ان پارچه و طرف دیگر ان نوعی چرم مصنوعی است . استقامت بسیار بالای این پارچه باعث شده که استفاده از چادر ترانزیتی منحصر به ماشین های ترانزیت نشود و علاوه بر تقاظای زیاد از این پارچه در صنعت ماشین های ترانزیتی برای پوشش بام ها ، مکان های موقت ، سازه های موقت اسپیس فریم ، پوشش ماشین های کوچک مثل نیسان و وانت هم بشود
پارچه ترانزیتی 2 رو
#چند_دقیقه_دلت_را_آرام_کن
قسمت ششم._چتونه دخترها؟! خانم های دیگه خوابن...یه ذره آروم تر.. .
من یه چشم غره بهش زدم سمانه هم سریع  گفت _چشم چشم حواسمون نبود.بعد از اینکه رفت پرسیدم:-این زهرا خانمتون اصلا چیکاره هست؟.-ایشون مسول بسیج خواهرانه دیگه☺.-اااا...خوب به سلامتی.و تو دلم گفتم خوب به خاطر اینه که آقا سید به اسم صداش میکنه و کم کم چشمامو بستم تا یکم بخوابم..بالاخره رسیدیم مشهد..اسکان ما تو یه حسینیه بود که طبقه پایین ما بودیم و طبقه بالا آقایون و 
مجموعه " اترس گروپ" از سال 1397 فعالیت خود را در زمینه طراحی و دوخت انواع چادرها و روکش های صنعتی ، روکش های آزمایشگاهی و فروش انواع چادر آغاز کرد. " اترس گروپ" همواره رضایت مشتریان را بالاترین سرمایه خود دانسته است لذا در این راستا تلاش و کوشش های بسیار نموده تا با استفاده از کادری مجرب ، بهترین کیفیت دوخت و خدمات پس از فروش را ارائه نماید.حوزه های فعالیت " اترس گروپ" در زمینه های طراحی، دوخت، اجرا و نصب گسترده بوده و از جمله آنها میتوان به موارد
وقتی مهمان دارم نت گردی ام طبق یک قرار نانوشته با خودم به یک سوم تقلیل پیدا میکند تا قدر با هم بودن را بیشتر و بهتر بچشم و درک کنم 
وقتی مامان نرگسم مهمانم می شود نت گردی ام تقریبا صفر می شود...
سعی می کنم از دقیقه به دقیقه اش نهایت استفاده را ببرم و از بودنش نهایت لذت.
امروز صبح بچه ها را سپردیم همسر جان و با مامان راهی بازارچه تعاونی (دوصفر شش )شدیم و کمی خرید واجب کردیم و برگشتیم
بهترین مشاور من در خرید مادرم است انقدر با سلیقه و به جا و کاربردی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها